Seks dla osób z dużą różnicą wzrostu

Dzieli Was duża różnica wzrostu? Seks nie musi być utrapieniem. Zróbcie z tego zaletę! Istnieje kilka pozycji, które są wręcz wskazane dla partnerów, spośród których jeden jest niski a drugi wysoki. Opisujemy pozycje, które doprowadzą Was do prawdziwej rozkoszy.

Pozycja „na łyżeczkę” jest idealna dla wszystkich. Z pewnością ją pokochacie. Wystarczy, że położysz się na boku, plecami do twojego partnera a on cię przytuli. Może wtedy bardzo łatwo  wejść w ciebie. Dodatkowo punkt G będzie stymulowany, dzięki czemu rozkosz jest gwarantowana.

Seks w pozycji siedzącej z nogami schowanymi pod pośladkami u partnera to pozycja „kwiat lotosu”. Ty usiądź na nim i przejmuj kontrolę. Rób to subtelnie i delikatnie. Możesz opleść ręce na jego ramionach.

Seks w pozycji „wąż” – połóż się na plecach, a pod miednicę włóż poduszkę. Partner może swobodnie cię penetrować i w dodatku pieścić łechtaczkę. Uniesione biodra sprawią, że poczujesz magię.

Jeśli jesteś niska idealny będzie seks na biurku, stole czy innej powierzchni, która znajduje się na wysokości bioder mężczyzny. Dodatkowo seks w niecodziennym miejscu wniesie odrobinę pikanterii i adrenaliny.

Odwrócony jeździec – pozycja taka sama jak na jeźdźca, z tą różnicą, że dosiadasz partnera odwrócona do niego plecami. Jeśli penis twojego partnera jest duży tylko ty  na tym zyskujesz, ponieważ do ciebie należy decyzja jak głębokie będą ruchy.

Seks od tyłu to inaczej pozycja „na pieska”. Uklęknij na czworaka i wygnij się w łuk. Partner wchodzi od ciebie od tyłu. Taka pozycja pozwala wam na szybki, pełen uniesień stosunek.

Jeśli różnica wzrostu między wami jest spora, idealną pozycją będzie „taczka”. Połóż się na plecach i unieś się opierając się tylko na dłoniach i stopach. Partner wchodzi w ciebie od przodu, podtrzymując za biodra. Emocje gwarantowane.

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,