Zagraj w grę z partnerem… w sypialni

Zastanawiasz się jak w nietypowy sposób podkręcić atmosferę w swojej sypialni? Zaproponuj partnerowi partyjkę… w grę erotyczną. To doskonały sposób na przełamanie rutyny w związku.

Gorące Igraszki 

To prawdopodobnie najgorętsza gra erotyczna w Polsce. Jeśli myślisz, że świat namiętności znasz na wylot, jesteś w błędzie! W grze znajdziesz 80 kart z zadaniami podzielonymi na cztery talie:

  • karty „Flirt” – zapewnią urozmaiconą grę wstępną
  • karty „Igraszki” – zapoczątkują namiętną przygodę
  • karty „Gorące szaleństwo” – okraszone pikanterią, zapewnią wybuchowy finał
  • karty „Moje marzenie erotyczne” – to szansa, by podczas gry spełniło się wszystko, o czym skrycie marzyliście.

Do tego w środku są również… gadżety erotyczne.

Sweet

Jeżeli chcesz by seks sprawiał wam nie tylko przyjemność ale i radość, to jest to gra was. Dzięki niej zasmakujecie nowej formy zbliżenia miłosnego, opartego o dobrą zabawę, wychodzącego poza standardowe postrzeganie seksu jako wielkiej i nadmuchanej namiętności.

 Arkana miłości

To ekskluzywna seria gier dla par i osób, które dopiero się poznają, szukając bliskiej relacji lub przygody. Gra ma dwa warianty – klasyczny i scenariuszowy, dozujący zmysłowe doznania. Talia zawiera 55 kart z różnymi zadaniami i wyzwaniami, które można dowolnie łączyć z pozostałymi rodzajami talii. 

Skosztuj Mnie

Ta gra pozwoli poznać techniki zabaw erotycznych i niespodzianek, które można serwować sobie przez cały tydzień. Czyż on nie jest dla ciebie najlepszym kąskiem? Czy nie chciałabyś, by smakował cię swoimi ustami i językiem? Gra spodoba się osobom, które uwielbiają ten rodzaj zabaw, nie tylko w sypialni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.