Wałek DO TWARZY Z KWARCU RÓŻOWEGO

Hitem ostatnich lat w branży beauty są rollery z różowego kwarcu. Dzięki nim możemy w prosty sposób masować zarówno twarz, jak i całe ciało. Kuszone pozytywnymi opiniami postanowiłyśmy więc przetestować jeden z tego rodzaju produktów na własnej skórze.

Link do zakupu, z którego skorzystałyśmy: https://bit.ly/3bnLqx1

Zgodnie z opisem producenta wałek do masażu ma skutecznie poprawić krążenie krwi, a także kondycję skóry i pomóc utrzymać ją w dobrym stanie. Regularne stosowanie wałeczka zwęża pory, zmniejsza efekt podkrążonych oczu, stymuluje układ limfatyczny i redukuje zmarszczki. Czy zapewnienia producenta mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Tak!

Z czystym sumieniem możemy przyznać, że dla nas to hit pielęgnacji skóry. Zawiera on dwie końcówki – małą do masażu pod oczami oraz większą do masażu pozostałych części twarzy. Już po pierwszym użyciu miałyśmy uczucie odprężenia i relaksu mięśni twarzy.

Z kolei po regularnym stosowaniu możemy przyznać, że skóra dzięki niemu stała się gładka, a drobne zmarszczki mniej widoczne. Kwarc jest odpowiednio chłodny i ciężki, dzięki czemu rolowanie twarzy jest bardzo przyjemne. Żeby odpowiednio stymulować drenaż limfatyczny, rolowanie wcale nie musi być długie – wystarczy zaledwie kilka minut.

Wałek ma też inne zastosowanie – można go wykorzystać do nakładania produktów pielęgnacyjnych, takich jak olejki czy sera. Można go także stosować przy użyciu masek w płachcie – pomoże on idealnie dopasować ją do kształtu twarzy.


Przed sięgnięciem po wałek, warto włożyć go na kilka minut do lodówki – będziemy mieć jeszcze lepszy efekt. Nie sposób przejść obojętnie wobec całego designu – połączenie różu i złota jest strzałem w dziesiątkę. Produkt jest bardzo precyzyjnie wykonany. Zarówno uchwyt, jak i sam wałek są niewielkich rozmiarów i bez problemu docierają w trudno dostępne miejsca na twarzy.


Podsumowując, stosowanie wałka stało się dla nas codziennym rytuałem. Nie tylko pielęgnuje skórę, ale działa relaksująco i odprężająco. Uważamy, że jest to niezbędnik, który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.