Pozycje seksualne inne niż wszystkie

Nie lubisz się nudzić w łóżku? Wypróbuj 10 nowych pozycji, które sprawią, że chwil uniesienia nie zapomnisz na długo!

1. Litera X

Tutaj ważna jest dominacja kobiety. Partner leży na łóżku na plecach. Ty dosiądź go tyłem, plecami do niego. Nogi wyprostuj w kierunku jego twarzy a biustem oprzyj się na jego nogach. Przesuwaj się w górę i w dół.

2. Wieża widokowa

Ty kładziesz się na gładkiej powierzchni, jedną ręką podłóż pod głowę oraz jedną nogę wyprostuj. Drugą nogę unieś w górę tworząc kąt prosty względem reszty ciała. Partner siada okrakiem na twojej drugiej nodze i zaczyna cię penetrować zarówno w przód i tył jak i w górę i w dół.

3. Niagara

Klęknij pochylona w wannie, twój mężczyzna klęka za tobą i wchodzi od tyłu. Podczas pchnięć skieruj dodatkowo słuchawkę z włączoną wodą w stronę łechtaczki. Dzięki jednoczesnej penetracji i pobudzaniu łechtaczki niezapomniany orgazm gwarantowany.

4. Samba

Połóż się na łóżku wygięta w kształt litery L, partner niech się położy za tobą w tej samej pozycji. Podczas penetracji partner może pieścić twoje piersi przynosząc dodatkowej rozkoszy. Pozycja jest idealna dla partnerów z nieco mniejszym przyrodzeniem, ponieważ ułatwia głęboką penetrację.

5. Miłosny trójkąt

Połóż się na prostej powierzchni, prawą nogę odchyl w bok a lewą wyciągnij w górę. Dodatkową prawą rękę skieruj w stronę swojego prawego kolana. Wtedy mimowolnie utworzysz trójkąt rozkoszy dla twojego partnera, który powinien klęknąć przed twoimi biodrami i cię penetrować.

6. Łuk triumfalny

Tutaj ty grasz pierwsze skrzypce. Partner niech usiądzie z wyprostowanymi nogami a ty dosiądź go okrakiem. Odchyl się do tyłu, zaprzyj się i wykonuj ruchy równocześnie z partnerem.

7. Łódź

Wejdźcie do wanny, partner ramiona kładzie na brzegu a nogi zgina w kolanach jednocześnie rozchylając je na boki. Usiądź powoli na jego penisie i zacznij poruszać rytmicznie biodrami. Kołysząc się jak w łodzi doznacie intensywnych orgazmów.

8. Na krzyż

Ułóż się wygodnie na boku z ramionami wyciągniętymi nad głowę, partner kładzie się tak samo, ale prostopadle do ciebie. Unieś nogę a partner niech wsunie się w ciebie. Prócz typowych ruchów posuwistych możecie ocierać o siebie swoje genitalia co zapewni wam niebywałą rozkosz.

9. Supernowa

Ta pozycja jest bardzo podobna do pozycji na jeźdźca, jednaka aby dodać jeszcze więcej pikanterii partner niech wysunie swoja głowę i ramiona poza obręb łóżka. Ty przejmij kontrolę i zacznij ostrą jazdę.

10. Nożyce

Połóż się na równiej powierzchni, np. stół kuchenny. Biodra wysuń tuż nad krawędź i unieś nogi tak aby utworzyć kąt 90 stopni. Partner chwyta cię za kostki i wraz z ruchami penetrującymi raz rozsuwa twoje nogi a raz krzyżuje. Silne, nowe wrażenia gwarantowane.

Połóż się na równiej powierzchni, np. stół kuchenny. Biodra wysuń tuż nad krawędź i unieś nogi takaby utworzyć kąt 90 stopni. Partner chwyta cię za kostki i wraz z ruchami penetrującymi raz rozsuwa twoje nogi a raz krzyżuje. Silne, nowe wrażenia gwarantowane.

6 komentarzy

  1. Naprawdę podoba mi się twój szablon wp zwłaszcza ostylowanie kaskadowych arkuszy styli , skąd go pobrałeś? Z góry dziękuję!

  2. Uważaj, żebyś przez nieuwagę nie stworzył czegoś wiekopomnego i na stałe wpisał się w cyfrowy świat internetu. 🙂

  3. Trzeba mieć wytrwałość i wiarę we własne siły Twój portal jest tego przykładem. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegos zdolny i osiągnać to za wszelka cenę!.

  4. Wspaniały blog wiele przydatnych informacji zawartych w poszczególnych postach, Dzieki Ci za to serdeczne, zapraszam także do siebie…

  5. Wspaniałe pomysły kosztuja grosze. Bezcenni sa ludzie, ktorzy je urzeczywistniaja. Twoj blog jest tego wspaniałym przykładem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.