Pozycje seksualne inne niż wszystkie

Nie lubisz się nudzić w łóżku? Wypróbuj 10 nowych pozycji, które sprawią, że chwil uniesienia nie zapomnisz na długo!

1. Litera X

Tutaj ważna jest dominacja kobiety. Partner leży na łóżku na plecach. Ty dosiądź go tyłem, plecami do niego. Nogi wyprostuj w kierunku jego twarzy a biustem oprzyj się na jego nogach. Przesuwaj się w górę i w dół.

2. Wieża widokowa

Ty kładziesz się na gładkiej powierzchni, jedną ręką podłóż pod głowę oraz jedną nogę wyprostuj. Drugą nogę unieś w górę tworząc kąt prosty względem reszty ciała. Partner siada okrakiem na twojej drugiej nodze i zaczyna cię penetrować zarówno w przód i tył jak i w górę i w dół.

3. Niagara

Klęknij pochylona w wannie, twój mężczyzna klęka za tobą i wchodzi od tyłu. Podczas pchnięć skieruj dodatkowo słuchawkę z włączoną wodą w stronę łechtaczki. Dzięki jednoczesnej penetracji i pobudzaniu łechtaczki niezapomniany orgazm gwarantowany.

4. Samba

Połóż się na łóżku wygięta w kształt litery L, partner niech się położy za tobą w tej samej pozycji. Podczas penetracji partner może pieścić twoje piersi przynosząc dodatkowej rozkoszy. Pozycja jest idealna dla partnerów z nieco mniejszym przyrodzeniem, ponieważ ułatwia głęboką penetrację.

5. Miłosny trójkąt

Połóż się na prostej powierzchni, prawą nogę odchyl w bok a lewą wyciągnij w górę. Dodatkową prawą rękę skieruj w stronę swojego prawego kolana. Wtedy mimowolnie utworzysz trójkąt rozkoszy dla twojego partnera, który powinien klęknąć przed twoimi biodrami i cię penetrować.

6. Łuk triumfalny

Tutaj ty grasz pierwsze skrzypce. Partner niech usiądzie z wyprostowanymi nogami a ty dosiądź go okrakiem. Odchyl się do tyłu, zaprzyj się i wykonuj ruchy równocześnie z partnerem.

7. Łódź

Wejdźcie do wanny, partner ramiona kładzie na brzegu a nogi zgina w kolanach jednocześnie rozchylając je na boki. Usiądź powoli na jego penisie i zacznij poruszać rytmicznie biodrami. Kołysząc się jak w łodzi doznacie intensywnych orgazmów.

8. Na krzyż

Ułóż się wygodnie na boku z ramionami wyciągniętymi nad głowę, partner kładzie się tak samo, ale prostopadle do ciebie. Unieś nogę a partner niech wsunie się w ciebie. Prócz typowych ruchów posuwistych możecie ocierać o siebie swoje genitalia co zapewni wam niebywałą rozkosz.

9. Supernowa

Ta pozycja jest bardzo podobna do pozycji na jeźdźca, jednaka aby dodać jeszcze więcej pikanterii partner niech wysunie swoja głowę i ramiona poza obręb łóżka. Ty przejmij kontrolę i zacznij ostrą jazdę.

10. Nożyce

Views: 11

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,