Tłuszczyk z boczków do piersi? To możliwe z Body Jet!

Macie wrażenie, że gdyby „przerzucić” wasz nadmiar tłuszczyku z brzucha, ud, czy boczków do piersi to wasza figura byłaby perfekcyjna? Okazuje się, że dzięki współczesnym technikom taki efekt możemy uzyskać! Pora więc przestać marzyć i… zacząć działać!

Nie ukrywajmy: zdecydowana większość z nas z chęcią pozbyłaby się nadmiaru tłuszczyku z brzucha,

Ciągłe ćwiczenia, dieta, hektolitry wylanego potu nic nie dają? Wciąż borykacie się z nadmiarem tłuszczu? Czas z tym skończyć! Słyszałyście kiedyś o urządzeniu Body Jet? Do jego zadań należy odsysanie komórek tłuszczowych. Nie trzeba jednak „kłaść się pod nóż”. Zastanawiacie się jak to możliwe? Otóż Body Jet to liposukcja wspomagana strumieniem wody (soli fizjologicznej). Podczas jednego zabiegu można usunąć do 5 litrów tłuszczu na 100 kg masy.

Zabieg jest zdecydowanie mniej inwazyjny niż tradycyjna liposukcja. Na dodatek tkanka tłuszczowa, która została odseparowana, może zostać wykorzystana i przerzucana w inne partie ciała! Dzięki temu możemy więc zmniejszyć sobie pośladki, ale powiększyć na przykład piersi. Tego rodzaju komórki – pobrane bezpośrednio od pacjenta – stanowią najbardziej naturalny i najbezpieczniejszy materiał do wypełnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.