Popraw komfort swojego życia intymnego

Zauważyłaś, że w ostatnim czasie nie czerpiesz przyjemności z życia seksualnego? Skonsultuj swój problem z ginekologiem. Być może w obrębie twojej pochwy zaszły jakieś zmiany. Często można się z nimi uporać uciekając się do zabiegów z ginekologii estetycznej.

Jakie zabiegi są wykonywane w ramach ginekologii estetycznej? Niemal wszystkie związane z poprawą wyglądu narządów intymnych kobiet oraz korektą nabytych bądź wrodzonych wad. Tego typu zabiegi powinny rozważyć panie, które mają problemy ze spoczynkowym bądź wysiłkowym nietrzymaniem moczu, patologiczną suchością pochwy bądź jej luźnością, przerostem warg sromowych mniejszych oraz zrostami i bliznami powstałymi po nacięciu krocza.

Dzięki temu ich równowaga nie tylko fizyczna, ale również psychiczna zostanie przywrócona. Za sprawą zabiegów z ginekologii estetycznej można także poprawić sobie komfort życia po porodzie, a także zwiększyć doznania seksualne i czerpać większą przyjemność ze współżycia. Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest laserowe obkurczanie pochwy. Za jego sprawą zniwelowane zostają zwiotczałości tkanek pochwy.

W efekcie staje się ona bardziej elastyczna. Zabieg trwa około 20 minut i jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Panie coraz częściej decydują się też na laserowe odmładzanie pochwy, dzięki któremu również zmniejsza się zwiotczałość tkanek zwiększając ich elastyczność i jędrność. W tym przypadku zabieg trwa niewiele dłużej – około 30 minut. On również pozytywnie wpływa na poprawę samopoczucia i zwiększenie jakości życia seksualnego.

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

konferencja girlboss

Poszukiwane prelegentki na Konferencję Online GirlBoss!

Biznes online to nie tylko sprzedaż produktów czy usług przez internet. To kompleksowy ekosystem, który obejmuje szeroki zakres działań, od marketingu przez social media, e-commerce, po tworzenie wartościowych treści i budowanie relacji z klientami w przestrzeni wirtualnej. Jest to świat, w którym innowacje i kreatywność są kluczowymi czynnikami sukcesu, a granice między online a offline coraz bardziej się zacierają.

badanie cx

Badania nad Post Purchase Experience w polskim e-commerce – nowy trend, który zmieni oblicze branży

To oczywiste, że w dzisiejszych czasach większość zakupów dokonywana jest przez internet. Koszyki zakupowe zawierają niemal wszystko: od kosmetyków, elektronikę, ubrania, po artykuły chemiczne, a nawet spożywcze. Jest to łatwy i szybki sposób na zaspokojenie potrzeb konsumenckich. Szczególnie czas pandemii mocno ten trend przyśpieszył, a e-sklepy mocno podchwyciły modę na zakupy online. Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy.