Rozstałaś się z facetem? Sprawdź, co powinnaś zrobić

Cierpisz po rozstaniu z facetem? Jesteś przekonana, że twój świat legł w gruzach i już nigdy sobie nikogo nie znajdziesz? Zmień swoje myślenie i podejście do życia! Zanim się obejrzysz w twoim życiu pojawi się nowa miłość.

1) Wygadaj się

Rozstania są trudne – mało, kto przechodzi do nich na porządku dziennym. Trzeba się jednak pogodzić z sytuacją, w której się znalazłaś. Nie użalaj się nad sobą i nie proś faceta, aby do ciebie wrócił. Postaraj się wyeliminować go całkowicie ze swojego życia. Jeśli masz chwilowe załamanie, odezwij się do swoich bliskich. Opowiedz im, co czujesz i wyrzuć wszystkie negatywne emocje. Rozmowa i wygadanie się z pewnością ci pomogą. Bolesne przeżycia najlepiej leczyć z pomocą innych ludzi.

2) Pozbądź się kojarzących z nim rzeczy

Otrzymane od twojego byłego partnera rzeczy oddaj komuś bądź wyrzuć do kosza. Jeśli nie potrafisz się z nimi rozstać, spakuj je do pudełka i ukryj głęboko na dnie szafy – ważne po prostu, aby zniknęły z pola widzenia.

3) Wyjdź do ludzi

Spędzaj, jak najwięcej czasu poza domem. Idź na wystawę, koncert, spacer. Odwiedź rodzinę, odezwij się do dawno niewidzianych znajomych. Postaw też na aktywność fizyczną – zapisz się na siłownie, albo zacznij biegać, czy jeździć na rowerze.

4) Znajdź sobie pasję

Spróbuj jakoś wypełnić nadmiar wolnego czasu. W jaki sposób? Za sprawą pochłaniającej pasji. Jakiej? Wszystko zależy od ciebie – może to byś kurs językowy, kurs malarstwa, fotografia, czy czytanie książek. Być może właśnie dzięki tej pasji poznasz kogoś nowego, kto pozwoli ci ponownie uwierzyć w szczęście.

5) Zrób coś dla siebie

Zrób coś, aby na nowo poczuć się piękna. Zacznij od wizyty w salonie fryzjerskim i kosmetycznym. Poza tym idź na masaż, a w weekend zaplanuj sobie wypad do SPA. Im piękniej będziesz się czuć, tym piękniej będziesz wyglądać w rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.