Seks: zamień sypialnię na… plener

Wasze życie intymne ogranicza się wyłącznie do sypialni? To spory błąd! Warto czasem przełamać rutynę i dodać odrobinę adrenaliny i spontaniczności. Gdzie zatem warto odbyć zbliżenia intymne, aby rozpalić i pobudzić wyobraźnie? Podpowiadamy!

BASEN

Seks w basenie może być jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy w intymnym życiu pary. Pamiętajcie jednak, że w wodzie prezerwatywa może się łatwo zsunąć – utrzymanie jej szczelności jest prawie niemożliwe. Z takiego pomysłu powinny więc korzystać pary, które mogą sobie pozwolić na seks bez zabezpieczenia.

PRZYMIERZALNIA

Mała przestrzeń, lustra i… poczucie, że ktoś może was przyłapać. To z pewnością podkręci atmosferę w trakcie zbliżenia. Pamiętajcie o tym, aby wybrać odpowiednią pozycję – tak, aby w przymierzalni była widoczna tylko jedna para stóp. W przeciwnej sytuacji ktoś może rzeczywiście złożyć wam „niespodziewaną wizytę”.

SAMOCHÓD

Seks w samochodzie to jedna z najczęstszych fantazji zarówno kobiet, jak i mężczyzn. To doskonała odmiana od codziennej łóżkowej rutyny. Atmosferę podkręci adrenalina, że w każdej chwili może was ktoś zauważyć. Poczucie ryzyka przyspiesza krążenie krwi, zwłaszcza w dolnych rejonach. To z kolei wywołuje silniejszą erekcję i większą wrażliwość łechtaczki.

MORZE

Podczas seksu w wodzie wasze ciała będą lekkie jak piórka. Pozycje, które normalnie wymagają nie lada kondycji (np. na stojąco) teraz mogą okazać się łatwiejsze i bardzo przyjemne. Wystarczy jedynie odrobina stymulacji, aby przeżyć coś wspaniałego i kreatywnego ze swoim partnerem.

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,