Teoria siedmiu związków – co mówi astrologia o twojej relacji miłosnej?

Wierzysz, że horoskopy mają swoją moc? A może traktujesz je bardziej jako zabawę? Znaki zodiaku mogą naprawdę dużo powiedzieć. Sprawdź co tak naprawdę łączy Cię w Twoim partnerem.

Każdy znak ma swoją kolejność, a jeśli obliczysz różnicę jaka Was dzieli poznasz typ relacji, która Was łączy. Wystarczy, że policzysz ile miejsc dzieli Cię od Twojego partnera. Istnieje dwanaście znaków zodiaku powiązanych w datą urodzin. Prawidłowa kolejność to:

1. Baran

2. Byk

3. Bliźnięta

4. Rak

5. Lew

6. Panna

7. Waga

8. Skorpion

9. Strzelec

10. Koziorożec

11. Wodnik

12. Ryby

Ten sam znak – ten sam świat

Jeśli jesteście urodzeni pod tym samym znakiem zodiaku jesteście praktycznie tacy sami. Wasze charaktery są identyczne, świetnie się rozumiecie, wiecie jakie są oczekiwania drugiej połówki. Niestety po drugiej stronie leżą Wasze wady, które też są podobne. Uważajcie, bo dwa mocne charaktery mogą być prostą drogą do rozpadu związku.

Różnica jednego znaku – mistrz i uczeń

Według teorii siedmiu związków z każdego znaku wywodzi się kolejny. Dlatego jeśli dzieli Was różnica jednego znaku możecie odczuwać wyższość jednego partnera nad drugim. Sytuacja taka jest dobra do czasu, później osoba może czuć się zmęczona wiecznym pouczaniem lub odwrotnie.

Różnica dwóch znaków – relacja przyjacielska

Czujesz, że Twój partner jest Twoim najlepszym przyjacielem? To może być złudne uczucie. Zastanów się czy jest między Wami chemia. Odległość, która Was dzieli z punktu widzenia astrologii zwiastuje relację typowo przyjacielską. Doskonale się rozumiecie, możecie na siebie liczyć w każdej sytuacji, ale brakuje szczerej miłości.

Różnica trzech znaków – jeden krok do przodu, dwa do tyłu

Wasz związek jest bardzo burzliwy, nie możecie wybaczyć sobie błędów z przeszłości. Pamiętajcie, że szczerość to podstawa w związku. Przestańcie rozpamiętywać to co było i skupcie się na tym co będzie. Wszystko w Waszych rękach.

Różnica czterech znaków – nie wszystko złoto co się świeci

Wasz związek jest idealny pod każdym względem, ale musicie uważać aby nie popaść w rutynę. Dogadujecie się świetnie, macie te same plany i marzenia, wiecie kiedy odpuścić a kiedy walczyć. Pamiętajcie aby czasem zrobić coś szalonego, dobrze Wam to zrobi.

Różnica pięciu znaków – przypadek czy przeznaczenie

Jesteście ze sobą już jakiś czas, ale coraz częściej łapiesz się na myślach o tym, że wcale do siebie nie pasujecie? Tak właśnie jest. Zbyt wiele Was różni, ale tylko we dwoje możecie stworzyć piękną relację. Przed Wami szczera rozmowa i ustalenie reguł na nowo. Wasze szczęście jest w Waszych rękach. Różnica sześciu znaków – dwa światySą to znaki leżące po przeciwnej stronie koła. Różnicie się wszystkim, macie inne poglądy zarównona sprawy sercowe jak i ogólnie w życiu. Ale to dobrze! Przeciwieństwa się przyciągają, a ze względu na odmienne zdania potraficie się wzajemnie uzupełniać i stworzyć piękną jedność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.