Te kolory cię odmłodzą!

Widziałaś na wystawie przepiękną, kremową sukienkę? Chciałabyś ją mieć w swojej garderobie, ale stwierdziłaś, że w twoim wieku powinnaś unikać tego typu kolorów? Błąd! Dojrzałość jest piękna, ale wcale nie musi być poważna ani stereotypowa. Stawiaj więc na kolory, które sprawią, że będziesz wyglądać młodziej.

Wbrew temu, co myślisz, w twojej szafie powinny dominować ubrania w jasnych barwach. Biel i beż to podstawa. Oczywiście nikt nie mówi, żebyś paradowała ubrana cała na biało – możesz jednak postawić na przykład na jasną górę i ciemny dół. Idealnym połączeniem będzie biała bluzka zestawiona z granatowymi jeansami, które dodatkowo wyszczuplają. Do takiej stylizacji możesz dobrać sportową kurtę i sportowe buty – od razu odmłodniejesz o kilka lat.

W twojej garderobie nie może również zabraknąć różu. Żaden inny kolor nie odejmuje lat tak, jak właśnie on. Stawiaj szczególnie na jego pastelowe odcienie. Dzięki nim rozświetlisz twarz, nadasz jej blasku i zdrowego, promiennego wyglądu. Kolejne kolory, które odmładzają to błękit, fuksja oraz.. żółty! Na punkcie tego ostatniego oszalały kobiety w różnym wieku niemal na całym świecie. Dlaczego? Bo sprawia, że wyglądamy w nim niezwykle optymistycznie. Kojarzy się ze słońcem, wakacjami i radością. A jak przecież wiadomo, nic bardziej nie odejmuje lat niż szczery uśmiech i pozytywne nastawienie. Jeśli chcesz odjąć sobie lat za sprawą stylizacji, staraj się unikać nie tylko ciemnych barw, ale także smutnej szarości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.