Seks: przejmij inicjatywę!

Jednym z największych pragnień faceta jest to, aby kobieta przejęła inicjatywę w łóżku. Często jednak ograniczają nas wstyd, brak doświadczenia, zbyt niskie poczucie własnej wartości, a także… brak pomysłów. Co więc zrobić, aby dodać nieco pikanterii związkowi? Podpowiadamy!

Rutyna w łóżku bywa zgubna. Staraj się więc jej wystrzegać. Spróbuj nieco podkręcić atmosferę w sypialni. Podpowiadamy trzy pomysły, które powinny rozpalić twojego faceta.

  • Zaskocz go! W najmniej spodziewanym momencie rzuć się na swojego faceta i zaciągnij do łóżka. Jeśli będzie się opierał, wyciągnij… kajdanki. To z pewnością wprawi go w dobry nastrój i pobudzi wyobraźnię.
  • Poświntusz trochę. Będąc w pracy, wyślij mu niegrzecznego smsa, czy emaila. W wymianie konwersacji wprowadź odrobinę pikanterii i flirtu. Opowiedz mu, co chciałabyś z nim zrobić wieczorem, podkreślaj, że już nie możesz się doczekać waszych wspólnych chwil.
  • Postaw na seksowną bieliznę. Zawsze przed zbliżeniem masz na sobie ukochane, mięciutkie piżamki? Pora odłożyć je na bok! Zainwestuj w seksowną bieliznę – strzałem w dziesiątkę będzie ta koronkowa. Do tego załóż pończochy. Możesz również pokusić się o erotyczną haleczkę. Bardziej odważne panie mogą się nawet przebrać, na przykład za pokojówkę, czy pielęgniarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *