Seks: przejmij inicjatywę!

Jednym z największych pragnień faceta jest to, aby kobieta przejęła inicjatywę w łóżku. Często jednak ograniczają nas wstyd, brak doświadczenia, zbyt niskie poczucie własnej wartości, a także… brak pomysłów. Co więc zrobić, aby dodać nieco pikanterii związkowi? Podpowiadamy!

Rutyna w łóżku bywa zgubna. Staraj się więc jej wystrzegać. Spróbuj nieco podkręcić atmosferę w sypialni. Podpowiadamy trzy pomysły, które powinny rozpalić twojego faceta.

  • Zaskocz go! W najmniej spodziewanym momencie rzuć się na swojego faceta i zaciągnij do łóżka. Jeśli będzie się opierał, wyciągnij… kajdanki. To z pewnością wprawi go w dobry nastrój i pobudzi wyobraźnię.
  • Poświntusz trochę. Będąc w pracy, wyślij mu niegrzecznego smsa, czy emaila. W wymianie konwersacji wprowadź odrobinę pikanterii i flirtu. Opowiedz mu, co chciałabyś z nim zrobić wieczorem, podkreślaj, że już nie możesz się doczekać waszych wspólnych chwil.
  • Postaw na seksowną bieliznę. Zawsze przed zbliżeniem masz na sobie ukochane, mięciutkie piżamki? Pora odłożyć je na bok! Zainwestuj w seksowną bieliznę – strzałem w dziesiątkę będzie ta koronkowa. Do tego załóż pończochy. Możesz również pokusić się o erotyczną haleczkę. Bardziej odważne panie mogą się nawet przebrać, na przykład za pokojówkę, czy pielęgniarki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.