Pozbądź się tłuszczyku z ud

Masz wrażenie, że najwięcej tkanki tłuszczowej zbiera się… w twoich udach? Nie martw się – możesz się go pozbyć! Zdradzamy kilka prostych trików, dzięki którym twoje uda będą zgrabne i szczupłe.

Musisz mieć świadomość tego, że chcąc pozbyć się tłuszczyku z ud, powinnaś trzymać odpowiednią dietę, kontrolować, ile spożywasz kalorii, a także pić przynajmniej dwa litry wody dziennie. Pamiętaj również o bardzo ważnej zasadzie: im więcej zjesz, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że organizm zacznie spalać tłuszcz już odłożony na nogach. Do tego obowiązkowo systematyczne ćwiczenia i sukces gwarantowany!

Jakie ćwiczenia są najbardziej skuteczne, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej z nóg? Przede wszystkim:

  • wykroki,
  • przysiady,
  • skakanie na skakance,
  • wymachy nogami w pozycji leżącej (na boku),
  • podnoszenie, przytrzymanie w powietrzu i opuszczanie nóg (w pozycji leżącej),
  • nożyce.

Powinnaś je wykonywać codziennie – przez około 30 minut. Oczywiście na tym nie możesz poprzestać – istotna jest również inna aktywność fizyczna. Możesz biegać, pływać, jeździć na rowerze, czy maszerować. Jeśli będziesz systematyczna i cierpliwa to z pewnością zaowocuje to taką sylwetką, jaką sobie wymarzyłaś.

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,