Jak dodać sobie kilka centymetrów?

Masz kompleksy z powodu niskiego wzrostu? Niepotrzebnie! Małe jest przecież piękne! A poza tym wystarczy kilka trików, aby dodać sobie kilka centymetrów. Podpowiadamy, co nosić, gdy jest się niską.

Podstawą są wzory wysmuklające sylwetkę. Hitem są zwłaszcza pionowe pasy o różnych grubościach. Do tego zainwestuj w spodnie z długimi nogawkami, sięgającymi poniżej kostki. Staraj się unikać modeli o szerokiej nogawce sięgającej za kolano lub do połowy łydki przy twojej sylwetce będzie to najgorszy z możliwych wyborów. W ich miejsce lepiej kup spodnie z wysokim stanem. Możesz go dodatkowo wyeksponować chowając bluzkę do środka. W ten sposób sprawisz wrażenie, że twoja talia kończy się wyżej niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Na dodatek optycznie wydłużysz nogi. Czy niskie panie mogą chodzić wyłącznie w spodniach? Oczywiście, że nie! W twojej garderobie nie może zabraknąć sukienek – wybieraj przede wszystkim proste kroje sięgające przed kolana bądź poniżej. Jak ognia unikaj długości 3/4.

Poza tym sylwetkę możesz wydłużyć również za sprawą dodatków. Niskim kobietom szczególnie polecamy długie naszyjniki i wplecione w stylizacje apaszki.

Twoim najlepszym przyjacielem powinny być też buty, które dodadzą kilka centymetrów. Oczywiście nie chodzi tu tylko o szpilki, czy koturny. Możesz nosić także płaskie baletki, ale ważne, by ich nosek kończył się delikatnym szpicem. To wydłuży stopę, dzięki czemu cała noga będzie wydawała się dłuższa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.