Na jakie ubrania zwracają uwagę mężczyźni

Zdarzyło ci się przyłapać swojego faceta na tym, że ogląda się za innymi kobietami? I mimo że pani, która was minęła wcale nie była zbyt urodziwa to on i tak zwrócił na nią uwagę? Teraz zastanów się, czy rzeczywiście zwrócił uwagę na nią, czy może… na to w jaki sposób była ubrana? Tak, tak – mężczyźni są wzrokowcami i zwracający uwagę na nawet najdrobniejsze detale. Podpowiadamy, w jakie ubrania najlepiej zainwestować, aby i za Tobą się oglądali faceci.

Przede wszystkim sukienki – faceci wprost szaleją na ich punkcie. I nie chodzi nam tu wcale o modele, które ledwo zakrywają pupę. Mężczyźni wbrew pozorom nie lubią, gdy kobieta od razu pokazuje się w pełnej krasie – wolą, aby zachowała nutkę tajemniczości. Z powodzeniem możesz więc postawić nawet na kreacje do ziemi. Męski wzrok przyciągniesz również, gdy ubierzesz czerwoną kreację.

Poza tym mężczyźni uwielbiają kobiece kształty. A skoro uwielbiają to powinnaś je podkreślać. W jaki sposób? Chociażby za sprawą obcisłych, uwydatniających nogi i pupę rurek. Jeśli założysz do tego buty na wysokim obcasie, które wydłużą nogi, żaden facet nie przejdzie wobec ciebie obojętnie. Strzałem w dziesiątkę będą również koronki w każdym wydaniu. Sukienka, czy bluzka?

To nie ma znaczenia. Do twojej szafy powinny trafić też spódniczki mini oraz różnego rodzaju szorty. Oczywiście, jeśli będziesz komponować stylizacje z tymi ubraniami w rolach głównych, musisz uważać, aby nie przesadzić i nie wyglądać zbyt wyzywająco. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc założenie klasycznych koszul, czy topu i eleganckiej marynarki bądź też ramoneski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.