Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował cię na facebooku

Blokowanie się w mediach społecznościowych to znak naszych czasów. Niektórym nie wystarczy brak kontaktu z daną osobą w życiu codziennym, muszą także wyrzucić ją z grona “wirtualnych” znajomych. Jeśli zastanawiacie się, czy ktoś z kim ostatnio miałyście sprzeczkę zablokował was na facebooku, możecie to w łatwy sposób sprawdzić.

Jak to zrobić? Sposoby są dwa. Po pierwsze można wpisać imię i nazwisko „podejrzanego” w pasek wyszukiwania. Jeśli osoba nie zostanie odnaleziona to prawdopodobnie was zablokowała (nieco mniej realne jest to, że usunęła konto). Z tego też powodu nie możecie wyświetlić jej profilu, wysłać wiadomości, czy ponownie zaprosić do znajomych.

Po drugie możecie odszukać historię waszych konwersacji. Jeśli dane osoby, która mogła was zablokować, są czarne, pogrubione i nie można w nie kliknąć to znaczy, że… trafiłyście na czarną listę. Krótko mówiąc, osoba ta prawdopodobnie nadal jest aktywnym użytkownikiem, ale zablokowała cię.

[metaslider id=”921″]

Views: 1

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,