Jak rozkochać w sobie faceta? Sztuka uwodzenia

Sztuka uwodzenia nie jest tak trudna, jak się wydaje. Jeśli więc poznałaś wyjątkowego faceta i chcesz go w sobie rozkochać, posłuchaj kilku sprawdzonych rad.

Po pierwsze, nie bądź nachalna. To, że wymieniliście się numerami, nie oznacza, że lada moment staniecie na ślubnym kobiercu. Oczywiście możesz napisać pierwsza i zapytać, jak mu mija dzień. Nie zalewaj go jednak falą smsów i telefonów. Jeśli powiedział, że idzie na spotkanie z kumplami, nie dopytuj, jak się bawi, czy już wrócił. Jeśli będzie chciał ci zdać relację to z pewnością to zrobi.

Po drugie, wyjdź z inicjatywą i zaproponuj wspólne spędzenie czasu w taki sposób, jak on lubi. Kolacja przy świecach i wyciskacz łez nie przypadną do gustu każdemu facetowi. Jeśli koniecznie chcesz spędzić wieczór przed telewizorem, postaw na głupią komedię, piwo i niezdrowe jedzenia. Jeśli natomiast wiesz, że twój wybranek lubi na przykład motoryzację, zafunduj mu ekstremalną przejażdżkę na przykład monster truckiem. Zapewniamy – ty również będziesz się doskonale bawić.

Po trzecie, nie mów mu, że coś powinien zmienić. Chodzi tu zarówno o styl ubierania, jak i wady. Nikt przecież nie chce słuchać ciągłej krytyki.

Po czwarte, poproś go o pomoc. Faceci uwielbiają czuć się doceniani – nawet jeśli jesteś złotą rączką to w razie awarii nie naprawiaj nic sama. Lepiej, gdy zadzwonisz do swojego wybranka – poczuje się, że jest… niezastąpiony. A wkrótce dojdzie nawet do wniosku, że bez niego nie poradziłabyś sobie w życiu.

Po piąte, okazuj mu wsparcie. Bez względu na to, co on zrobi – zawsze będziesz po jego stronie. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Jeśli nawet nie zgadzasz się z jego postępowaniem, spróbuj mu delikatnie przedstawić swój punkt widzenia. Wcześniej jednak pozwól mu się wygadać, ponarzekać – faceci też miewają gorsze momenty, ich serca nie są przecież z kamienia.

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne