Jak rozkochać w sobie faceta? Sztuka uwodzenia

Sztuka uwodzenia nie jest tak trudna, jak się wydaje. Jeśli więc poznałaś wyjątkowego faceta i chcesz go w sobie rozkochać, posłuchaj kilku sprawdzonych rad.

Po pierwsze, nie bądź nachalna. To, że wymieniliście się numerami, nie oznacza, że lada moment staniecie na ślubnym kobiercu. Oczywiście możesz napisać pierwsza i zapytać, jak mu mija dzień. Nie zalewaj go jednak falą smsów i telefonów. Jeśli powiedział, że idzie na spotkanie z kumplami, nie dopytuj, jak się bawi, czy już wrócił. Jeśli będzie chciał ci zdać relację to z pewnością to zrobi.

Po drugie, wyjdź z inicjatywą i zaproponuj wspólne spędzenie czasu w taki sposób, jak on lubi. Kolacja przy świecach i wyciskacz łez nie przypadną do gustu każdemu facetowi. Jeśli koniecznie chcesz spędzić wieczór przed telewizorem, postaw na głupią komedię, piwo i niezdrowe jedzenia. Jeśli natomiast wiesz, że twój wybranek lubi na przykład motoryzację, zafunduj mu ekstremalną przejażdżkę na przykład monster truckiem. Zapewniamy – ty również będziesz się doskonale bawić.

Po trzecie, nie mów mu, że coś powinien zmienić. Chodzi tu zarówno o styl ubierania, jak i wady. Nikt przecież nie chce słuchać ciągłej krytyki.

Po czwarte, poproś go o pomoc. Faceci uwielbiają czuć się doceniani – nawet jeśli jesteś złotą rączką to w razie awarii nie naprawiaj nic sama. Lepiej, gdy zadzwonisz do swojego wybranka – poczuje się, że jest… niezastąpiony. A wkrótce dojdzie nawet do wniosku, że bez niego nie poradziłabyś sobie w życiu.

Po piąte, okazuj mu wsparcie. Bez względu na to, co on zrobi – zawsze będziesz po jego stronie. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Jeśli nawet nie zgadzasz się z jego postępowaniem, spróbuj mu delikatnie przedstawić swój punkt widzenia. Wcześniej jednak pozwól mu się wygadać, ponarzekać – faceci też miewają gorsze momenty, ich serca nie są przecież z kamienia.

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

konferencja girlboss

Poszukiwane prelegentki na Konferencję Online GirlBoss!

Biznes online to nie tylko sprzedaż produktów czy usług przez internet. To kompleksowy ekosystem, który obejmuje szeroki zakres działań, od marketingu przez social media, e-commerce, po tworzenie wartościowych treści i budowanie relacji z klientami w przestrzeni wirtualnej. Jest to świat, w którym innowacje i kreatywność są kluczowymi czynnikami sukcesu, a granice między online a offline coraz bardziej się zacierają.

badanie cx

Badania nad Post Purchase Experience w polskim e-commerce – nowy trend, który zmieni oblicze branży

To oczywiste, że w dzisiejszych czasach większość zakupów dokonywana jest przez internet. Koszyki zakupowe zawierają niemal wszystko: od kosmetyków, elektronikę, ubrania, po artykuły chemiczne, a nawet spożywcze. Jest to łatwy i szybki sposób na zaspokojenie potrzeb konsumenckich. Szczególnie czas pandemii mocno ten trend przyśpieszył, a e-sklepy mocno podchwyciły modę na zakupy online. Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy.