Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku, styczeń 2022.

Baran

Uczucia

Wasza relacja miłosna może być zagrożona. Nastąpią ataki z zewnątrz, ale też łatwo będzie Wam popadać w niepotrzebne spory z ukochaną osobą. Nie upierajcie się zbytnio przy Waszym zdaniu, gdyż w konfliktowej sytuacji nie będzie wygranych.

Finanse

W styczniu lepiej przemyśleć i zaplanować wydatki. Jeśli chcecie pomnożyć swoje oszczędności, to polecane są lokaty długoterminowe. Barany z kredytami nie powinny lekceważyć zobowiązań, czas skonfrontować się z problemem ewentualnych zaległości.

Sfera Zawodowa

Jeśli stoicie przed ważną decyzją zawodową, polegajcie przy jej podjęciu na swojej intuicji. Możliwe, że nie widzicie dla siebie perspektyw rozwoju w obecnym miejscu pracy. Warto rozważyć nowe stanowisko.

Byk

Uczucia

Single mogą poeksperymentować ze swoim wyglądem. Zmieńcie fryzurę czy zmodyfikujcie nieco styl ubierania i sprawdźcie reakcję otoczenia. Będziecie mieli okazję przyciągnąć w ten sposób kogoś ciekawego do związku. Byki w związkach powinny skupić się na tym, aby zbliżyć się do partnera. Spędzajcie więcej czasu ze swoją miłością, to zaowocuje pozytywnie.

Finanse Nie szalejcie z niepotrzebnymi wydatkami, nie żyjcie ponad stan. Pobłażanie sobie w kwestii luksusowych zakupów może skończyć się debetem lub długami. Jeśli zamartwiacie się o pieniądze, zacznijcie choćby małymi kroczkami budować poduszkę finansową. Pozwoli to zmienić Wam perspektywę na przyszłość na bardziej optymistyczną.

Sfera Zawodowa Jeśli macie możliwość wdrożenia w życie swojego pomysłu na usprawnienie działań w otoczeniu zawodowym, to zróbcie to. Zostanie to docenione, także finansowo.

 

Bliźnięta

Uczucia

Single niech nie skupiają się zbytnio na szukaniu partnera. Odpuście w tym miesiącu nieco. Zajmijcie się bardziej docenianiem codzienności i przyjemności, jakie niesie życie osobom bez zobowiązań. Bliźnięta w związkach niech zastanowią się, czy nie biorą większej części odpowiedzialności za relację. Możecie czuć się przeciążone i zestresowane przez to. Może warto to zmienić?

Finanse

Będziecie potrzebowali porady finansowej od kogoś zaufanego, i to jest dobry kierunek. Natomiast nie polegajcie na zdaniu tylko jednej osoby. Zasięgnijcie języka w kilku miejscach, wyciągnijcie własne wnioski i działajcie.

Sfera Zawodowa

Możliwe różnice zdań w zespole. Skupcie się na tym, aby w dyplomatyczny sposób rozwiązać spór. Szkoda niszczyć dobrą atmosferę w pracy z błahych powodów.

 

Rak

Uczucia

Single od dawna liczący na związek wreszcie się doczekają. W Waszym otoczeniu pojawi się ktoś, kto wpadnie Wam w oko. Zainteresowanie to będzie odwzajemnione. Przed Rakami w związku w tym miesiącu bardziej wymagający czas. Wasz partner potrzebował będzie Waszego wsparcia. Ważne jest, abyście nawet kosztem sporego wysiłku pokazali, że może na Was liczyć.

Finanse

Na dobre wyjdzie Wam zrewidowanie Waszego poglądu na pieniądze. Zalecane jest trochę dystansu, bo powoli pieniądz zdobywa nad Wami władzę. Pojawi się w tym miesiącu propozycja inwestycji. W ocenie tego, czy to naprawdę okazja, zdajcie się na intuicję.

Sfera Zawodowa

Możliwe, że czujecie się w pracy jak w potrzasku. Nie widzicie żadnych możliwości na poprawę Waszej sytuacji. Przemyślcie to, bo tak naprawdę nie ma sytuacji bez wyjścia i wiele zależy od Was samych.

 

Lew

Uczucia 

W nadchodzącym miesiącu single będą mieli wiele okazji, aby się zakochać. Czy to w otoczeniu zawodowym, wśród znajomych czy też w miejscu realizacji hobby – wszędzie wzbudzacie zainteresowanie, więc miejcie oczy otwarte, aby nie przegapić szansy. Lwy w trwałych związkach nie powinny skupiać się tylko na kwestiach finansowych. Doceńcie to, że wypracowaliście z partnerem dobry materialny poziom życia. Teraz jest czas na radosne korzystanie z owoców tej pracy.

Finanse

W kwestiach inwestycji kierujcie się intelektem. Rozważcie wszystkie za i przeciw na chłodno. Ktoś będzie starał się wywrzeć w tym temacie na Was presję czasową. Nie ulegajcie jej, dajcie sobie czas na przemyślenia.

Sfera Zawodowa

Jeśli macie ochotę zdystansować się od dotychczasowego zajęcia zawodowego, to zróbcie to. Redukcja etatu lub dłuższy urlop na przemyślenia dalszej drogi zawodowej wskazany. Bardzo prawdopodobne, że dojedziecie do wniosku, że czas na zmianę pracy. To będzie dobra decyzja, bo obecna praca nie sprawia Wam już satysfakcji.

 

Panna

Uczucia

Panny single jeśli chcą wejść w związek, powinny działać szybko i zdecydowanie. Jeśli ktoś wpadnie Wam w oko, zaproponujcie spotkanie. W innym przypadku szansa na ciekawą znajomość przejdzie Wam bokiem. Panny w związkach powinny zaplanować ze swoim partnerem cele długoterminowe na kilka kolejnych lat razem. Pozwoli Wam to działać wspólnie i spoić bardziej związek.

Finanse

W sferze finansowej będzie wiodło Wam się bardzo dobrze. Pamiętajcie jednak, że nie pieniądze są najważniejsze w życiu. Ten miesiąc to bardzo dobry czas na zaplanowanie jakiegoś kosztownego, jednak satysfakcjonującego wyjazdu lub urlopu.

Sfera Zawodowa

Dopuśćcie do głosu intuicję, pozwoli ona Wam rozwiązać w sposób kreatywny problemy w pracy. Ktoś z Waszego otoczenia zawodowego będzie potrzebował Waszego wsparcia. Okażcie kolegom, że mogą na Was liczyć.

Waga

Uczucia

Wagi szukające swojej drugiej połowy w tym miesiącu prawdopodobnie zakończą poszukiwania. Bardzo możliwe, że wejdziecie w związek. Wagi w związkach powinny otwarcie porozmawiać o swoich potrzebach z partnerem. Bardzo możliwe, że Wasze cele są takie same, tylko żadne z Was nie mówiło o nich otwarcie i stąd nieporozumienia.

Finanse

Czekają Was dodatkowe korzyści finansowe, takie jak duże rabaty, jednak należy być czujnym. Okazje te mogą szybko zniknąć lub mieć ograniczony czas trwania.

Sfera Zawodowa

Jeśli długo pracowaliście nad jakimś tematem zawodowo, to nadchodzi czas Waszego triumfu. Będzie okazja do świętowania, może nawet podwyżka.

 

Skorpion

Uczucia

Dla osób szukających swojej połówki nadchodzi czas decyzji, a opcji macie wiele. Może żywicie uczucia do kilku osób na raz? Pora się zdecydować, kierujcie się intuicją. Skorpiony w związkach będą musiały zmierzyć się z tym, co uważały za pewne, a co okazało się tylko iluzją. Nie miejcie jednak pretensji do partnera. Zdaje się, że mieliście wygórowane wymagania i chcieliście sami uwierzyć w niemożliwe.

Finanse

Jeśli chcesz zainwestować w swój rozwój osobisty lub duchowy, to zrób to. Chomikowanie całych oszczędności Was nie uszczęśliwi. Satysfakcję poczujecie także, biorąc udział w zbiórkach charytatywnych.

Sfera Zawodowa

W pracy zostaniecie docenieni. Wnosicie duży wkład w miejsce pracy, ktoś to wreszcie zauważy. Możliwa podwyżka lub awans, a na pewno jakaś okazja do świętowania.

Strzelec

Uczucia

Osoby bez pary zauroczą się, jednak upewnijcie się, że druga strona jest uczciwa. Możliwe, że ktoś ma jednak wobec Was nieczyste intencje. Strzelce w parach będą musiały popracować nad związkiem. Problemów większych nie widać, ale macie parę spraw do wyjaśnienia. Lepiej nie zamiatać ich pod dywan.

Finanse

Wygląda na to, że sprawy finansowe Was przygniotą w tym miesiącu. Najlepsza rada na ten moment, to skupić się na przetrwaniu tego czasu. Jeśli macie długi, nie traćcie głowy i działajcie powoli, ale systematycznie.

Sfera Zawodowa

Jeśli wpadniecie na pomysł spontanicznej zmiany pracy, to powstrzymajcie się. Na pewno macie ochotę na zmiany, ale nie łapcie pierwszej lepszej oferty. Taka decyzja musi być dokładnie przemyślana.

 

Koziorożec

Uczucia

Koziorożce szukające swojej pary będą przechodziły w tym miesiącu trudne momenty. Odłóżcie poszukiwania na bok, skupcie się na rozwiązaniu swoich własnych problemów. Koziorożce w związkach będą musiały zmienić swoje plany odnośnie zaręczyn, małżeństwa czy posiadania dzieci. Okoliczności zewnętrzne zmuszą Was do tego, aby odłożyć takie plany na dalszą przyszłość.

Finanse

Zrewidujcie swoje podejście do finansów. Same pieniądze szczęścia nie dają. Zastanówcie się nad życiowymi priorytetami, może czas wydać nieco grosza na przyjemności?

Sfera Zawodowa

Jeśli za bardzo będziecie skupiać się na rozmyślaniu o tym, co Wam w Waszej obecnej pracy nie pasuje, ominą Was możliwości rozwoju czy awansu. Doceńcie to co macie, Wasze zasoby i możliwości, i nie kręćcie niepotrzebnie nosem. Wtedy szanse na awans czy podwyżkę pojawią się.

 

Wodnik

Uczucia

Jeśli szukacie kogoś do związku, to należy skupić się na zadaniu i podejść do tematu metodycznie. Jeśli będziecie się rozpraszać, obniżycie swoje szanse na poznanie kogoś do związku. Wodniki w relacjach czeka przyjemny czas. Nadchodzący miesiąc będzie harmonijny. Możliwe, że spędzicie sporo czasu razem w miłych okolicznościach takich jak romantyczna kolacja w restauracji czy krótki wyjazd wypoczynkowy.

Finanse

Możliwe, że straty finansowe czy długi nie pozwalają Wam spać spokojnie. Poszukajcie w takiej sytuacji porady u przyjaciela lub doradcy finansowego. Zwłaszcza, że mogą przydarzyć się niespodziewane sytuacje, które będą generowały spore koszty dodatkowe.

Sfera Zawodowa

Możliwe kłótnie w zespole. W czasie, gdy będziecie się koncentrować na konflikcie, praca leżała będzie odłogiem. Znajdźcie mediatora i postarajcie się rozwiązać konflikt, ponieważ w innym wypadku może dojść do zwolnień i wszyscy w otoczeniu będą dodatkowo obciążeni pracą.

 

Ryby

Uczucia

Ten miesiąc zapowiada problemy w związku czy relacji. Będziecie pozostawać z partnerem w konflikcie, oliwy do ognia doleje Wam ktoś z najbliższego otoczenia. To nie będzie spokojny miesiąc. Rada jest taka, aby zaakceptować zdanie partnera, pomimo że może ono Wam się nie podobać.

Finanse

Jeśli odsuwaliście w czasie inwestycje, to teraz nadszedł na nie dobry moment. Polecane są lokaty długoterminowe, ale część środków możecie przeznaczyć na prezent dla siebie. Nie nadwyręży to Waszego budżetu. Możliwa podwyżka lub jednorazowa, spora wygrana.

Sfera Zawodowa

Znajdujecie się w miejscu, w którym z jednej strony nie macie szans na awans, a z drugiej strony trudno Wam jest zmienić pracę. Najlepszą radą w tym momencie jest przeczekać sytuację. Zacznijcie doceniać drobne radości w obecnej pracy, będzie Wam łatwiej czekać na lepszy moment na zmianę zatrudnienia.

 

Tarocistka Ida z ezolinia.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.