Dzięki tym trikom opryszczka zniknie!

Przed tobą ważny dzień, musisz prezentować się perfekcyjnie. Zerkasz w lustro i nagle… twoim oczom ukazuje się… opryszczka! Dzięki naszym trikom pozbędziesz się jej w kilka godzin!

Na opryszczkę najlepsze będą naturalne metody. Niezastąpiony będzie czosnek, który działa niczym naturalny antybiotyk, skutecznie zatrzymując rozwój wirusów, bakterii i grzybów. Wystarczy go drobno posiekać i przyłożyć do opryszczki. Zabieg należy powtarzać kilka razy.

Skuteczne będą również okłady z ziół. Możemy wybierać wśród melisy, mięty, rumianku bądź szałwii. Wystarczy nasączyć wacik naparem ziołowym i przyłożyć w chore miejsce. Poza tym właściwości bakterio- i wirusobójcze wykazuje miód. Wystarczy posmarować opryszczkę odrobiną miodu, by ograniczyć rozprzestrzenianie się stanu zapalnego. Skuteczny okaże się też olejek z drzewa herbacianego. Zakażone miejsce można również smarować maścią cynkową, czy aspiryną namoczoną w wodzie. Polecamy także wypróbowanie liści aloesu – miąższ przyspieszy gojenie się zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.