WALENTYNKI w Hotelu Ostaniec

Brak pomysłu na wyjazd walentynkowy? Hotel Ostaniec w jednym ze swoich pakietów proponuje jak spędzić ten wyjątkowy dla zakochanych czas.

 

Hotel jest idealnym miejscem do spędzenia pobytu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Znajduje się w jej ścisłym centrum, co umożliwia bezpośrednie wyruszenie na liczne wycieczki po szlakach turystycznych. Wokół znajduje się dużo zieleni i strefa wellness.

 

Pakiet „Walentynki dla zakochanych” jest dostępny dla gości między 10.02 a 16.02. Cena pakietu w dniach 11-12.02.2023 wynosi 680 zł, a oferta zawiera: nocleg w nowoczesnych, komfortowych pokojach, śniadania w formie bufetu szwedzkiego (serwowane w godzinach 7:30-10:00), romantyczną kolację w dniu 11.02 w blasku świec – kolacja składa się z przystawki, dania głównego, deseru, wody, kawy lub herbaty oraz butelki wina, a towarzyszyć jej będzie oprawa muzyczna z muzyką na żywo w godzinach 19:00-24:00. Goście mają do swojej dyspozycji także strefę Wellness z sauną suchą, aromatyczną, łaźnią parową, jacuzzi i strefą relaksu oraz dozorowany parking.

 

Istnieje możliwość opcjonalnego dokupienia doby pobytu w dniach 10-11.02 lub 12-13.02 w cenie 500 zł. Cena zawiera: dodatkowy nocleg, śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolację serwowaną w godzinach 17:30-19:00 oraz dostęp do strefy Wellness.

 

Hotel odpłatnie oferuje także masaże i zabiegi SPA oraz przejażdżki bryczką po zakątkach Jury. Romantyczne chwile z pewnością uatrakcyjni pakiet 2 masaży (klasyczny, relaksacyjny lub gorącymi olejkami), który można dokupić w promocyjnej cenie 340 zł.

 

Ofertę „Walentynki dla zakochanych” można znaleźć pod linkiem:

 

https://www.ostaniec.com.pl/ceny-i-pakiety/szczegoly-oferty?OfferID=143652

 

Nr telefonu do hotelu: +48 604 196 148

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Jak zadbać o skórę ust zimą?

Jak zadbać o skórę ust zimą?Smagane wiatrem, narażone na wahania temperatur i przesuszonego powietrza. Dla skóry ust nastał trudny okres. Bez odpowiedniej ochrony, nawet te

Jak się czuć bardziej kobieco

Do tej pory jeszcze nie poruszyła tak ważnego tematu jak „czuć się kobieco”. W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia i różnorodność ról, które pełnimy, mogą