SKRA Ladies Częstochowa bezkonkurencyjne wygrywa 4:1 w w meczu z SWD Wodzisław Śląski

W dniu 3 września 2023 roku na stadionie SKRY w Czestochowie, doszło do spotkania w rozgrywkach piłkarskich w I Lidze Kobiet w Polsce. Na boisku zeszły się drużyny SKRA Ladies Częstochowa i SWD Wodzisław Śląski. To była prawdziwa próba sił i umiejętności obu zespołów, ale to SKRA Ladies Częstochowa okazała się bezkonkurencyjna, zwyciężając w imponującym stylu.

Od pierwszego gwizdka sędziego można było zauważyć, że drużyna SKRA Ladies jest na tę rywalizację doskonale przygotowana. Dziewczyny z Częstochowy od razu przejęły inicjatywę na boisku i nie zamierzają jej oddać. Ich obrona była prawie nie do przebicia, a środek pola kontrolowany przez nieustępliwe pomocniczki.

Szczególną uwagę zwracają dwie zawodniczki drużyny SKRA Ladies: Stefania Wodarz (nr 11) oraz Oliwia Frontczak (nr 14). Stefania Wodarz, pełniąca rolę bocznego obrońcy i pomocnika, była kluczową postacią w zabezpieczaniu własnej bramki oraz inicjowaniu ataków. Jej wszechstronne umiejętności sprawiły, że była nie do zatrzymania przez zawodniczki z Wodzisławia Śląskiego.

Oliwia Frontczak, napastnik i ofensywny pomocnik, była gwiazdą tego meczu. Jej szybkość, zwinność i precyzja w strzałach sprawiły, że bramkarka przeciwniczek miała bardzo trudne zadanie. Oliwia zdobyła aż dwa gole, przyczyniając się znacząco do zwycięstwa swojej drużyny.

SKRA Ladies Częstochowa przez cały mecz grała imponująco, nie pozwalając przeciwniczkom na swoją połowę boiska. Ich pressing, szybkie kontrataki i współpraca na boisku były na najwyższym poziomie. Wynik meczu nie pozostawiał wątpliwości co do dominacji tej drużyny.

Kluczowym momentem meczu był drugi gol zdobyty przez Oliwię Frontczak, który położył kropkę nad “i”. Po tym trafieniu SKRA Ladies Częstochowa kontrolowała grę do samego końca i zasłużenie zdobyła trzy punkty.

Trener drużyny SKRA Ladies Częstochowa z dumą podkreślał zaangażowanie swoich zawodniczek i ich ciężką pracę na treningach. To zaowocowało zwycięstwem, które udowodniło, że ta drużyna jest jednym z czołowych zespołów w kraju.

Z pewnością mecz pomiędzy SKRA Ladies Częstochowa a SWD Wodzisław Śląski pozostanie w pamięci kibiców jako jeden z najważniejszych wydarzeń sezonu. Dla fanów SKRA Ladies to był dzień pełen dumy i radości, a dla całej drużyny to kolejny krok w stronę osiągnięcia wielkich sukcesów w piłce nożnej kobiet.

SKRA Ladies Częstochowa udowodniły, że są drużyną, z którą trzeba się liczyć i że mają potencjał, by zdobywać kolejne tytuły i trofea. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejne emocjonujące spotkania tej niezwykłej drużyny.

Zachęcamy do obserwowania TikToka i Instagrama SKRY:

@skra.ladies.czest

https://www.instagram.com/skra_ladiesczestochowa/

Bramki strzeliły:

20′ Liczko 1:0

28′ Frontczak (asysta Nierychło) 2:0

60′ Frontczak (asysta Lulkowska) 3:0

85′ Ocipińska SWD (3:1)

92′ Kubiciel (asysta Wodarz) 4:1

 

Views: 1

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,