PIANKA DO MYCIA TWARZY + recenzja redaktor naczelnej

OPAKOWANIE

Bardzo ładne opakowanie. Ładne, schludne, fioletowe z mieniącymi się dodatkami. Od razu przyciąga wzrok. Dzięki temu, że jest półtransparentne, widzimy poziom zużycia produktu. Na uwagę zasługuje fakt, że zostało wyprodukowane z recyklingowanego materiału.

SKŁAD

Pianka została stworzona wyłącznie z wegańskich składników. Ma wiele tych pielęgnacyjnych, które poprawiają wygląd naszej cery.

DZIAŁANIE

Bardzo dobrze oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i resztek makijażu. Po zastosowaniu cera sprawia wrażenie czystej, sprężystej, nawilżonej, odświeżonej i rozświetlonej. Nie podrażnia. Ma bardzo przyjemny zapach i jest niezwykle delikatna. Bardzo dobra konsystencja sprawia, że pianka jest wręcz niewyczuwalna na twarzy. Co istotne, nie szczypie w oczy. Jest przeznaczona do każdego rodzaju cery. Po systematycznym stosowaniu mamy wrażenie, że skóra stała się milsza w dotyku i bardziej gładka.

WYDAJNOŚĆ

Produkt bardzo wydajny – jedna pompka równa się jedno mycie twarzy. Spokojnie wystarczy na około trzy miesiące codziennego używania. Piankę warto na stałe włączyć ją do pielęgnacyjnego menu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.