Orginalny i nietuzinkowy prezent na dzień nauczyciela

Dzień Nauczyciela to od wielu lat wyjątkowa okazja, aby podziękować naszym nauczycielom za ich trud w edukacje dzieci i młodzieży. W tym roku, podziękowania będą inne niż wszystkie. Nasi nauczyciele mieli niełatwe zadanie, aby podczas zdalnego nauczania spełnić swoją role. Dla wszystkich lekcje online nie były łatwe, wiązały się one z wieloma ograniczeniami. 14 październik to od dawna ważna i niezapomniana data. Już wcześniej rodzice dla swoich dzieci, czy młodzież planuje kupić różne prezenty czy upominki. Dawniej to kwiaty czy bombonierki cieszyły się największą popularnością. Dziś poszukujemy czegoś oryginalnego i trwałego, tak aby prezent towarzyszył nauczycielowi przez długie lata.

Produkty od rękodzielników, coraz bardziej cieszą się większym zainteresowaniem. Uczniowie jak i rodzice zwracają uwagę na unikalność, jakość wykonania i użyteczność. Dlaczego warto kupować produkty od polskich rękodzielników?

Oryginalność i unikalność

Nierzadko produkt  hand made jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Rękodzielnik bardzo często tworzy produkt w pojedynczym egzemplarzu. Zdarza się także, że dana rzecz posiada swoje naturalne unikalne cechy i nie da się ich skopiować. Unikalność jest tu cechą szczególną.

Precyzja

Ręcznie robione produkty, są zawsze dopieszczane w każdym, nawet najmniejszym calu. Perfekcjonizm to domena wielu rękodzielników. Za pomocą różnych technik, narzędzi mogą dopracować każdy detal, w przeciwieństwie do produktów, które są produkowane masowo.

Trwałość

Wielu twórców, ale też konsumenci, zwracają uwagę na trwałość oferowanego produktu. Tak, aby służył on przez wiele lat. Wybierają odpowiednie surowce i korzystają z różnych technik. Niejednokrotnie trwałość danej rzeczy związana jest z długim czasem jego wykonania.

Ekonomiczność

Dla niektórych rzemiosło, może wydawać się znacznie droższe niż seryjna produkcja. Prezenty hand mede są ekonomiczne, ponieważ są trwałe. Dłużej możemy cieszyć się nimi. Rękodzieło, podobnie jak sztuka, stanowi doskonałą inwestycję. Warto mieć świadomość, że często wartość takich produktów, z biegiem lat rośnie.

Świadome zakupy

Często są to produkty naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, nie zagrażające naszemu środowisku.

Wsparcie rodzimej gospodarki

Kupując prezent hande made u polskiego rękodzielnika, wspierasz rodzimą gospodarkę. Przyczyniasz się do rozwoju małych rodzinnych firm i otwierasz im drogę do rozwoju, a także zatrudnienia innych osób.

Produkt, warty uwagi? Zestaw magnesów

Zestaw magnesów to przepięknie zapakowany prezent, który spełni oczekiwania każdego nauczyciela. Ręcznie robione z żywicy epoksydowej i tuszy alkoholowych, posiadają niezwykłą przeplatającą się barwę. Z tyłu znajduje się magnes ferrytowy. Nadają nowoczesny i ciekawy wygląd wnętrzu. Pasują nie tylko do lodówki ale i do tablicy magnetycznej.

W naszym kraju dzień nauczyciela, od wielu lat jest celebrowany. Pamiętam jak byłam w podstawówce i kupowałam kwiaty, dziś wszystko się zmieniło. Pandemia też, miała spory wpływ na kształcenie dzieci, na kontakt z nauczycielem. Dla każdego było to bardzo stresujące. Nauczyciele musieli szybko wziąć się w garść, ogarnąć narzędzia i nauczyć nasze dzieci. Należy im się w tym roku, coś naprawdę wyjątkowego i designerskiego. Myślę, że stworzone przeze mnie magnesy są ciekawą alternatywą dla popularnych upominków. Stworzyłam je w różnych kolorach, fascynujących barwach. Ważną cechą jest ich trwałość – którą sama testowałam. To prezent unikalny, ponadczasowy. Do niego można dołożyć wspólne zdjęcie klasy – tak aby prezent pozostał na długie lata fantastycznym wspomnieniem. ” – Mówi Ewelina Rogulska, artystka, właścicielka marki Rainbowartshop.com

Ewelina Rogulska

Produkt dostępny tutaj: https://rainbowartsshop.com/produkt/zestaw-magnesow-kolor-mietowy/

To niespotykany i niepowtarzalny prezent, który zachwyci niejednego nauczyciela. Wytrzymały, o przecudownej, rzadko spotykanej barwie. Magnesy tworzone są ręcznie, przez artystkę Ewelinę Rogulską, która od wielu lat jest specjalistką w technice pouringu i sztuki współczesnej.

Inne wzory: https://rainbowartsshop.com/kategoria-produktu/zestawy-magnesow/

Materiał partnera

Views: 3

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,