MAKIJAŻ PERMANENTNY- KRESKA ZAGĘSZCZAJĄCA RZĘSY

Zagęszczone rzęsy, podkreślone spojrzenie, kocie oko. Niemożliwe do osiągnięcia? A jednak! Permanentna kreska na linii rzęs to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu na codzienny makijaż lub są uczuleni na kosmetyki kolorowe.

Kreska na górnej powiece perfekcyjnie zagęszcza linię rzęs w naturalny i subtelny sposób. Dzięki temu zabiegowi nasze spojrzenie będzie podkreślone oraz nabierze charakteru. Warto podkreślić, że permanentna kreska to świetna baza do makijażu, jednak wykonywana w tradycyjny sposób zajmuje sporo czasu, wymaga precyzji i wprawy. Makijaż permanentny można wykonać również na dolnej powiece. Cienka linia optycznie powiększy oko oraz dopełni codzienny make-up.

Na czym polega zabieg? Linergista za pomocą igły wprowadza barwnik pod naskórek metodą przypominającą robienie tatuażu, z tym, że igła wprowadzana jest zdecydowanie płycej pod skórę. Przez to makijaż nie jest wieczny, a sam proces mniej bolesny. Doświadczeni specjaliści z kliniki Derma Instytut pomogą w wyborze perfekcyjnego kształtu, który podkreśli walory urody. Całą ofertę makijaży permanentnych znajdziesz na: https://dermainst.pl

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na: https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/derma_instytut/

https://www.facebook.com/dermainstytut

Views: 6

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,