Kalendarz na 2021 rok – Sekretne Plany #BiznesMamy. Z nim dobrze zaplanujesz rok!

kalendarz dla mam

Współczesna mama nie ma łatwego życia. I choć zdarza się, że starsze pokolenie twierdzi inaczej, tylko kobieta łącząca opiekę nad dziećmi, pracę zawodową, realizująca swoje pasje i jednocześnie dbająca o dom – wie, że tak jest. Jak możesz ułatwić sobie organizację czasu, zaoszczędzić wiele nerwów oraz okiełznać trudy dnia codziennego? Jest na to prosty sposób! Szczypta determinacji, garść spokoju oraz najnowszy Kalendarz na 2021 rok – Sekretne Plany #BiznesMamy. I sukces gwarantowany!

Planowanie – podstawa sukcesu #BiznesMamy

Czym jest planowanie, większość mam wie i, w mniejszym lub większym stopniu, realizuje je w swoim życiu. Ale czym jest efektywne planowanie, które pomaga w sprytny sposób organizować czas tak, by opieka nad dziećmi, praca, pasje oraz rozwój osobisty, nigdy nie były zaniedbane wiedzą tylko nieliczne mamy.

Jeśli sen z powiek spędza Ci skuteczna próba połączenia wszystkich sfer swojego życia, zaprzyjaźnij się z jedynym na rynku, stworzonym przez mamy dla innych mam, Kalendarzem na 2021 rok – Sekretne Plany #BiznesMamy. To już jego 4. edycja i z pewnością nie ostania.

Kalendarz #BiznesMamy 2021 – oryginalny kalendarz dzienny i planner w jednym

Jesteś mamą, pracujesz w firmie na etacie lub prowadzisz własną działalność gospodarczą. Codziennie masz mnóstwo spraw na głowie, o których powinnaś pamiętać. Z estetycznym i niezwykle funkcjonalnym Kalendarzem #BiznesMamy wszystko stanie się łatwiejsze i dobrze zorganizowane.

Dzięki przejrzystej budowie kalendarza dziennego oraz podziałowi na część biznesową i domową z sukcesem zaplanujesz każdą godzinę swojego dnia. Do plannerów tygodniowych i miesięcznych, w których zanotujesz np. istotne zadania do wykonania, terminy wizyt u lekarza oraz zajęcia dodatkowe, będziesz miała nieograniczony dostęp, gdyż jego format idealnie pasuje do damskiej torebki (A5).

Twarda, spersonalizowana okładka oraz oryginalny design sprawiają, że bez skrępowania będziesz mogła zabrać swój osobisty kalendarz zarówno na spotkanie biznesowe, jak i zebranie rodziców w przedszkolu. Wspaniałym dodatkiem jest również Kwartalnik rozwojowy #BiznesMamy, czyli ćwiczenia do pracy nad samą sobą, które będziesz mogła wykonywać w domowym zaciszu.

Wyjątkowy design oraz przesłanie dla każdej #BiznesMamy

Inspiracją do powstania okładki, na której widnieje konstelacja gwiazd na niebie, stał się rysunek 4-letniego chłopca – miłośnika kosmosu. Ten nietuzinkowy pomysł jest niezwykle trafną metaforą życia #BiznesMamy, która ma nieograniczone pokłady ambicji i samozaparcia, niesamowity potencjał do spełniania swoich marzeń oraz jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju, niczym gwiazda!

Pamiętaj, że będąc #BiznesMamą jesteś kobietą wyjątkową, co wcale nie oznacza, że idealną.

Nie zrażaj się, jeśli niektórych planów, z różnych przyczyn, nie uda Ci się zrealizować lub przesuną się w czasie. Kalendarz został zaprojektowany z myślą o Tobie i traktuj go jako swojego sprzymierzeńca. Przepisz niezrealizowane zadania na kolejne strony w kalendarzu i z satysfakcją odhaczaj te zakończone sukcesem.

Do kupienia w wybranych sklepach i księgarniach oraz tutaj: http://martagargas.pl/index.php/produkt/kalendarz-2021-biznesmama/

Grupa na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/BiznesMama2

Instagram: https://www.instagram.com/sekretneplanybiznesmamy/

Pomysłodawca: Marta Gargas – trener mentalny Structogram Polska.

Działania marketingowe i PR: Ewelina Salwuk-Marko, Agencja kreatywna Sal-Mar.

Zdjęcia produktowe: Jagoda Gramala

Patroni medialni:

Mamo pracuj! ; Modna Częstochowa; Imperium Kobiet; Feszyn.com; Law Business Quality; Prawo dla Mam; Młoda Mamo; Go Women; Woman In The World; Szczypta Luksusu; Mamy Czas; Vit Woman; My Mamy ; Kobiety Przy Kawie; Prawo Kobiet. Druk: Kropka i Kreska

Anna Abramowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.