Jak dobrze wyglądać na zdjęciach?

Przeglądasz swoje zdjęcia i nie jesteś zadowolona z efektu? Wydaje ci się, że nie wyglądasz najlepiej? Podpowiadamy jak pozować aby optycznie wyszczuplić sylwetkę.

Nigdy nie stawaj na wprost fotografa

Jeśli chcesz wyglądać jakbyś ważyła mniej niż faktycznie ustaw się bokiem do aparatu i wysuń jedną nogę lekko do przodu. Kolejna pozycja jaką możesz przyjąć do ustawienie się na wprost, jednocześnie obracając cały tułów delikatnie w bok, tylko głowę i ramiona pozostaw skierowane w kierunku fotografa.

Podwójny podbródek na zdjęciu

Aby tego uniknąć pochyl głowę minimalnie do przodu i przechyl bardzo delikatnie w bok. Pozując do zdjęć zawsze staraj się mieć wyprostowane ramiona a łopatki lekko ściągnięte, unikniesz efektu szerokiej górnej partii ciała.

To pogrubia

Jeśli ty jesteś fotografem pamiętaj aby zdjęcie wykonywać z góry. Jeśli pozującą osobę uchwycisz na zdjęciu bardziej z dołu z pewnością dodasz jej kilka kilogramów. Z kolei fotografia zrobiona od góry wydłuży sylwetkę.

Kamuflaż

Jeśli chcesz ukryć część ciała, która wprawia cię w kompleksy możesz delikatnie zakryć się torebką czy innym przedmiotem, który pasuje do danego otoczenia.

Dodaj sobie centymetrów

Jeśli chcesz wyglądać na wyższą niż jesteś stań wyprostowana z biustem delikatnie wypchniętym do przodu. Możesz też lekko wciągnąć brzuch. Taka postawa sprawi, że będziesz wyglądać na szczuplejszą. Jeśli dodatkowo ubierzesz buty na szpilce wyjdziesz jak modelka.

Odpowiednie pozy do zdjęć to większa część sukcesu, możesz również wybrać strój, który wyszczupla lub wydłuża sylwetkę. Do tego wszystkiego szczery uśmiech i piękne zdjęcie gotowe.

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,