Impreza w stylu Glamour dla Klubowiczów PROPS

Poznańska marka tworząca wyjątkowe torebki, plecaki i inną galanterię od lat nie tylko podbija rynek mody, ale także może pochwalić się niesamowitą społecznością. Za produktami stworzy konkretna misja i cel pełen wsparcia dla innych. Marka często porusza ważne i niełatwe tematy, nie boi się poruszać tematów tabu. W czerwcowy weekend społeczność spotka się ponownie!

Impreza w stylu Glamour dla Klubowiczów PROPS

Już 17 czerwca 2023 roku w hotelu Delicjusz w Trzebawiu, odbędzie się Impreza w stylu Glamour dla Klubowiczów PROPS.

Klub Propsa to społeczność skupiona wokół marki, która każdego roku zapraszana jest na coroczną imprezę klubową. Podczas spotkania, można się poznać, porozmawiać na różne tematy. Przy 9 okrągłych stołach zasiądzie około 150 wspaniałych gości, którzy wspierają działalność Propsa i chcą uczestniczyć w naszej historii. Swoją obecnością zaszczycą nas nasi Klubowicze, ale też Partnerzy i Sponsorzy Imprezy.

Wyjątkowe spotkanie

Podczas trwania imprezy nie zabraknie muzyki, o którą zadba DJ Jakub Izydorczyk, a po uroczystej kolacji przy akompaniamencie gitary i bębnów zagra i zaśpiewa Uczestnik Voice of Poland Jay Allen.

Będą przygotowane stoiska naszych Partnerów, na których będzie można zapoznać się z produktami oraz usługami takimi jak:

  1. Szkoła języka hiszpańskiego ZORRO- kursy językowe dla wszystkich
  2. KAYU Naturalnie – producent odzieży z materiałów naturalnych, świec sojowych w łupinie z kokosa i chust muślinowych do noszenia dzieci
  3. Kasia Wilk i stroje do morsowania szyte indywidualnie na każdą miarę i sylwetkę
  4. Fundacja Panda Team zajmująca się pomocą dla Rodzin dzieci chorujących na nowotwór
  5. Agata Feliksiak i usługi psycho- dietetyka
  6. Dekolorowane zajmująca się produkcją kartek okolicznościowych, filiżanek na chrzest/ ślub, świec sojowych, wosków do kominka, tabliczek florenckich, łapaczów snów, explodingboxów, itp.
  7. LaQ – producent kosmetyków do pielęgnacji ciała

Dla każdego Uczestnika Balu przygotowany będzie giftpack złożony z prezentów i insertów od naszych Sponsorów takich jak: niespodzianka od Props, maseczki od marki Bielenda, chusteczki do demakijażu i olejki do ust FaceBoom, Soraya, lakiery hybrydowe i olejek do pielęgnacji skórek od Silcare, płyn micelarny i tonik od LaQ, specjalnie przygotowane na tę okazję przypinki od Katalogu Marzeń, smoothie i ciasto od Fit Kalorie, dodatki od Okee, woski zapachowe od Fundacji Panda Team, książki Anety Pondo, ręcznie szyte tulipany Ewy Marzewskiej.

Podczas imprezy odbędzie się też licytacja na rzecz Fundacji Panda Team takich rzeczy jak: obraz Malarki Lato, obraz Magdaleny Kłos, obraz Daniela Białowąsa oraz wiele innych produktów, które podarowane zostały przez naszych Klubowiczów.

Podczas imprezy zorganizowany będzie specjalny konkurs dedykowany Uczestnikom Imprezy, w którym będzie można wygrać voucher na 5 dniowy catering od Fit Kalorie. Za słodki stół odpowiedzialna jest Cukiernia Bezowa z pysznymi bezami, makaronikami.

To tylko niektóre szczegóły tego wydarzenia, a co roku wiemy, że PROPS zaskakuje swoich Klubowiczów.

To wielkie wydarzenia dla PROPS, ponieważ nie ma innej marki modowej, która skupia tak piękną społeczność wokół swojej działalności.

Informacja prasowa

PATRONAT MEDIALNY eKobietki

Views: 6

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,