HOROSKOP miesięczny miłosny i finansowo- zawodowy dla wszystkich znaków zodiaku na miesiąc grudzień 2021.

Baran

Możliwe, że problemy w związku, które dotychczas zamiataliście pod dywan, wyjdą na światło dzienne. Należy się z nimi zmierzyć i oczyścić atmosferę. Osoby aktualnie bez pary powinny zastanowić się, czy aby na pewno gotowe są na nowe znajomości. Może lepiej dać sobie więcej czasu na zbadanie własnych potrzeb.

Wasza sytuacja finansowa poprawi się. Liczcie na pozytywną wiadomość dotyczącą kwestii finansowych. Jeśli macie kredyty czy inne zobowiązania, może uda Wam się je w łatwy sposób spłacić.

Także jeśli chodzi o sprawy zawodowe, będzie to dobry miesiąc. Uda Wam się zapoczątkować nową współpracę, dającą w przyszłości spore korzyści. Możliwe spotkania biznesowe przebiegające w przyjemnej atmosferze.

Byk

Możecie poczuć się mało stabilnie przy swoim partnerze. Dopadną Was rozterki sercowe, możecie kwestionować aktualny związek. Trzeba będzie podjąć decyzję, czy chcecie angażować się dalej.

Nadejdą większe zmiany w Waszych finansach. Nie musicie się jednak obawiać, bo będą to zmiany na lepsze. Przed Wami nowa praca, lub nowe zadania, które przyniosą wymierne finansowe korzyści.

Jeśli chodzi o sferę zawodową, to zapowiada się rewelacyjny miesiąc. Możliwy awans, lub przynajmniej zostaniecie docenieni za wasze zaangażowanie w życie zawodowe. Jeśli dotychczas bardzo metodycznie pracowaliście nad jakimś projektem, nadszedł właśnie czas na jego zwieńczenie i pełen sukces.

Bliźnięta

Przed Wami zakończenie związku miłosnego lub jakiegoś jego etapu. Przyszykujcie się na sytuacje, w których będziecie musieli przeżywać trudniejsze uczucia w samotności. Osoby bez pary mają w tym miesiącu małe szanse na spotkanie kogoś do związku.

Także w kwestiach finansowych mogą pojawić się pewne straty, możliwe że związane z pochopnymi decyzjami podjętymi w przeszłości. Jeśli będziecie rozważać zainwestowanie środków finansowych, odłóżcie tę decyzję na kolejny miesiąc. Aktualny czas nie jest dla Was najlepszym momentem na podejmowanie ryzyka finansowego.

W sferze zawodowej jednak sytuacja będzie wyglądać o wiele lepiej. Możliwy awans. Duża szansa, że spotkają Was zaszczyty w związku z wykonywanym zajęciem. Cokolwiek zaplanujecie w pracy, uda Wam się to zrealizować.

Rak

Nie liczcie, że w tym miesiącu Wasz partner okaże Wam uczucia kupując kwiaty, czekoladki czy szepcząc Wam czułe słówka do ucha. Spodziewajcie się raczej pragmatycznych działań – prędzej ukochany czy ukochana wyręczy Was w codziennych obowiązkach typu zmywanie naczyń czy wyrzucenie śmieci. W taki sposób zostanie Wam okazane uczucie.

Czeka Was sukces w finansach, będziecie mogli być z siebie naprawdę dumni. Ten sukces będzie zapracowany uczciwą, ciężką pracą. Możliwa podwyżka lub nagroda.

Jeśli rozważacie w sferze zawodowej nowe inwestycje czy wdrożenie nowatorskich pomysłów, to właśnie nadszedł na to odpowiedni czas. Poza tym będziecie mieli okazję w pełni korzystać z owoców Waszej sumiennej pracy w przeszłości. Możliwe, że dostaniecie atrakcyjną ofertę zatrudnienia lub Wasza pozycja w firmie ugruntuje się na dobre.

Lew

Lwy w parach umocnią związki. Ten miesiąc będzie sprzyjał stabilizacji uczuć. Macie szanse na wiele miłych chwil tylko we dwoje. Osoby bez pary nawiążą rokujące znajomości.

Planując inwestycje finansowe, nie działajcie pochopnie. Zyski przynieść mogą lokaty w antyki czy zabytki. Nie ufajcie instytucjom bez renomy.

W sferze zawodowej czeka Was nowy etap. Możliwe nowe obowiązki, kontakty zawodowe lub rozpoczęcie studiów podyplomowych czy kursu poszerzającego kompetencje.

Panna

Panny w związkach mogą oddalić się od partnera. Możecie też dojść do wniosku, że obie strony nie są zadowolone z relacji. Zastanówcie się, czy przypadkiem nie kierujecie się czystą kalkulacją, a nie uczuciem.

W kwestiach finansowych trzymajcie oczy otwarte. Będziecie mieć szansę na uzyskanie znacznych korzyści finansowych, może to być wygrana lub premia w pracy. Natomiast trzeba będzie dopomóc szczęściu i wykazać się inicjatywą.

W sferze zawodowej natomiast duże, niespodziewane i niezbyt przyjemne zmiany. Pilnujcie dokumentów, zabezpieczcie wrażliwe dane przed utratą aby zminimalizować straty.

Waga

Bardzo możliwe, że czujecie się aktualnie w relacji jak w potrzasku. W Waszym odbiorze partner Was ogranicza i nie możecie podjąć żadnej decyzji. Zastanówcie się jednak, czy tych ograniczeń nie stwarzacie sobie sami.

W kwestiach finansowych wszystko będzie układało się dobrze. Jeśli planujecie odłożenie jakiejś sumki na przyszłe cele, nie powinniście mieć z tym problemu. Także Wasze zamiary co do inwestowania środków powinny przynieść wymierne korzyści finansowe.

Na niwie zawodowej szykują Wam się decyzje do podjęcia. Możecie mieć wybór między dwoma ofertami pracy, czy różnego rodzaju zajęciami dodatkowymi. Kierujcie się w tej kwestii przede wszystkim intuicją.

Skorpion

Zastanówcie się, czy aby nie poświęcacie za dużo swojej energii dla związku, nie otrzymując zbyt wiele w zamian. Nierównowaga w zaangażowaniu w relację miłosną może odbić się źle na Was samych. Osoby samotne powinny szczególnie skupić się na zerwaniu z rozpamiętywaniem przeszłości. Pomoże Wam to otworzyć się na nowe znajomości.

Możecie liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki, jednak raczej nie będzie to niespodziewana wygrana czy spadek. Będziecie musieli się dla tej dodatkowej kwoty nieco napracować. Warto jednak będzie przyjąć na przykład oferowane nadgodziny w pracy, zostaniecie dobrze opłaceni.

W sferze zawodowej nadejdą zmiany. Czy na lepsze, czy na gorsze, to już będzie zależało od Waszego zaangażowania i rozwagi w podejmowaniu decyzji w przeszłości. Jeśli czekacie na jakieś decyzje urzędowe, zostaną one rozpatrzone dla Was pozytywnie.

Strzelec

Dla osób samotnych bieżący miesiąc będzie dobrym czasem na zawieranie nowych znajomości. Strzelce w związkach umocnią swoją relację. To będzie czas stabilizacji w sprawach sercowych, przed Wami miłe chwile we dwoje.

Na niwie finansowej szykują się zmiany. Możliwe okazje na dodatkowy zarobek, jednak będzie to raczej jednorazowa możliwość. Zanim zaciągniecie kredyt czy inne zobowiązanie finansowe, dokładnie zweryfikujcie swoje możliwości spłaty.

W życiu zawodowym możecie zacząć odczuwać niespełnienie. Zmiana pracy z tego powodu nie jest jednak wskazana, ostrożnie z pochopnymi decyzjami. Może warto podjąć się nauki nowych umiejętności, które poszerzą Wasze kompetencje zawodowe i dadzą Wam szanse na rozwój?

Koziorożec

Jeśli ostatnio w Waszej relacji działo się sporo, i królowała atmosfera kłótni oraz przytyków, wreszcie dojdziecie do porozumienia. Postarajcie się przedyskutować z partnerem problemy związkowe, czas sprzyja kompromisom w kwestiach sercowych. Wprawdzie nic nie zapowiada intensywnych uniesień w alkowie, ale uda Wam się wypracować stabilność w związku.

Jeśli obecnie znajdujecie się w trudnej sytuacji finansowej, zwróćcie się o pomoc do kogoś, kto Wam już w przeszłości wsparcia udzielił. Pomocna będzie osoba z bliskiego kręgu znajomych, przyjaciel lub członek rodziny. Jeśli nie macie kłopotów finansowych, skupcie się bardziej na kwestiach rodzinnych, niż na dalszym pomnażaniu majątku.

Na niwie zawodowej należy rozważyć, czy nie potrzebujecie kilku dni wolnych od pracy na zastanowienie się nad Waszym rozwojem zawodowym. Możecie zacząć mieć wątpliwości, czy aby na pewno jesteście w punkcie rozwoju, w którym chcecie być. Może czas zmienić miejsce pracy na takie, które bardziej odpowiada waszym potrzebom?

Wodnik

Wodniki bez pary powinny porzucić swoje sztywne oczekiwania względem potencjalnego partnera. Dzięki temu będziecie mieli okazję dotrzeć do kogoś, komu ze względu na lęk przed oceną brakowało odwagi na ten pierwszy krok. Wodniki w związku nie powinny podchodzić emocjonalnie do aktualnych konfliktów. Nastawcie się na rzeczowe rozmowy z partnerem, lepiej na tym wyjdziecie.

Jeśli chodzi o finanse, możliwe że będziecie musieli przekonać do pewnych wydatków swojego partnera życiowego albo biznesowego. Według Was wydatki te będą konieczne, druga strona nie będzie chciała się na nie jednak zgodzić. W przypadku braku kompromisu, lepiej przełóżcie decyzję na kolejny miesiąc.

W sferze zawodowej możecie wreszcie liczyć na docenienie Waszego zaangażowania w obowiązki. Jeśli nie otrzymacie w związku z tym gratyfikacji pieniężnej, to Wasze zasługi na pewno nie zostaną Wam zapomniane i będą brane pod uwagę na przykład przy możliwości awansu.

Ryby

Osoby poszukujące swojej drugiej połówki mogą postarać się, aby na co dzień okazywać otoczeniu więcej ze swojej w gruncie rzeczy romantycznej i delikatnej natury. Pozwoli to zainteresować swoją osobą kogoś potencjalnie nadającego się do związku. Ryby w trwałych związkach powinny zadbać o miłą atmosferę i okazywać partnerowi więcej uczuć na co dzień.

Jeśli chodzi o finanse, to zamiast oszczędzać do przysłowiowej skarpety, rozważcie inwestycje. Wasze pieniądze mają szansę się pomnożyć, jednak muszą zostać wprawione w ruch. Wskazane jest także, aby nie tracić orientacji w bilansie miesięcznych wpływów i wydatków. Bez czujności w tej kwestii możecie się zapomnieć i uszczuplić zbytnio finanse.

Jeśli macie właśnie do podjęcia ważną decyzję w kwestiach zawodowych, wskazana jest spontaniczność. Zbyt długie i wnikliwe analizowanie sytuacji wprowadzi Wam tylko zamęt. Intuicja będzie tutaj najlepszym doradcą.

Tarocistka Ida

tarocistka-ida

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.