Druga edycja Domówki z Ale Agentką za nami!

Wyjątkowe i nietuzinkowe wydarzenie w stylu typowej domówki, zostało zorganizowane kilka dni temu. To połączenie Dnia Otwartego i networkingu, inspirowane polskimi spotkaniami towarzyskimi na domówkach i prywatkach.

Druga edycja Wiele atrakcji dla gości

Podczas imprezy uczestniczki mogły również poznać walory nieruchomości oraz dowiedzieć się o sposobie nabycia domów z tej inwestycji w ramach najmu z dojściem do własności. Forma ta oferuje m.in. skorzystanie z półrocznych wakacji czynszowych na wykończenie wnętrza, czyli możliwość zamieszkania w swoim nowym domu już po wpłaceniu zadatku.

Poznaj ofertę domu pokazowego:

Prelekcje

Nie zabrakło wystąpień ekspertów. Prelekcja projektantki i dyrektor kreatywnej marki Miuform – Agnieszki Możdżer, pozwoliła nam spojrzeć inaczej na wnętrza, ich dusze i dekoracje.

Fantastyczne warsztaty improwizacyjne prowadzone przez trenerkę Improwizacji oraz improwizatorkę sceniczną, która występuje z grupą Impro Leniwe Raz  – Agnieszkę Rogaczewską-Foryś, spotkały się z ogromnym zaangażowaniem i zachwytem uczestników.

2 edycja

Domówka z Ale Agentką dostarczyła mi mnóstwo frajdy. Przede wszystkim dlatego, że mogłam poprowadzić warsztaty impro, a uczestnicy chętnie się angażowali. Przyjazna atmosfera pozwoliła pokonać nieśmiałość i wyzwolić spontaniczne reakcje, wzmocnić uważność, puścić kontrolę. Po takim wyluzowaniu wejście w tan przy boskich dźwiękach muzyki dj’a Kuby było nieuniknione. Do tego pycha jedzenie i wspaniałe nowe znajomości. I to wszystko w niedużej przestrzeni salonu!!!” powiedziała trenerka improwizacji Agnieszka Rogaczewska-Foryś.

Dorota opowiedziała uczestnikom o możliwościach zakupu takiego mieszkania, a Agnieszka o tym, jak je urządzić. Uczestnicy mogli, też wypróbować wspaniałe pufy z firmy Miuform. Nikt z przybyłych gości nie wyszedł z pustymi rękoma dzięki fantom wygranym w loterii.

“Wspaniały sposób na łączenie pracy z przyjemnością!” – opowiadała uczestniczka Sofia Betsun.”Pierwszy raz bawiłam się na Domówce Ale Agentki, która naprawdę mi się spodobała. Ludzie, atmosfera, miejsce, uśmiechy — wszystko było naturalne, zorganizowane z duszą i miłością.”

Zabawa podczas Domówki

Gry improwizacyjne prowadzone przez Agnieszkę Rogaczewską-Foryś spełniły funkcję ice-break’era. Czyli, kiedy nieznajomi ludzie zaczynają czuć się ze sobą komfortowo i nawiązują przyjacielskie relacje.

Bardzo się cieszyłam czasem spędzonym razem. Trochę jedzenia, trochę gier, trochę wartościowych informacji od Agnieszki Możdżer z Miuform i trochę tańców i sobota była udana! Obowiązkowo wrócę!” – powiedziała uczestniczka imprezy Sofia Betsun.

Partnerzy

Partnerem pierwszej domówki była poznańska firma Props. Tym razem Ale Agentka do współpracy przy Domówce zaprosiła poznańską firmę meblową Miuform. Miuform oferuje dostępne cenowo, funkcjonalne sofy i narożniki z funkcją spania. Znajdziecie tu każdy kolor poza szarością i beżem.

Materiały filmowe od: BTZN Films
DJ Jakub Izydorczyk

Foto Malwina Łubieńska

Patronat medialny eKobietki

Views: 7

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,