Relacja z 2 edycji Wings of Power&Love. Temat przewodni: Mama i córka!

Za nami 2 edycja wydarzenia dla kobiet Wings of Power&Love. We wrocławskim hotelu SCANDIC WROCŁAW HOTEL spotkało się 70 kobiet, aby wspólnie miło spędzić sobotni czas, podyskutować na ważne tematy i wesprzeć budowanie własnej wartości. Tym razem tematem przewodnim eventu były relacje matki z córką.

Kolejna edycja z sukcesem

Pierwsza edycja spotkała się z ogromnym entuzjazmem przybyłych kobiet. I podczas tej edycji nie zabrakło wyjątkowych rozmów, wzruszeń i refleksji. Genialny program, pełen ciekawych prelekcji i wyjątkowych aranżacji zaskoczył niejedną uczestniczkę. I tym razem podczas wydarzenia królowała biel.

Temat przewodni

Pomysłodawczynie projektu Marzena Żuławnik i Małgorzata Grucka-Obst, postawiły sobie tym razem nie lada wyzwanie. Temat relacji matki z córką, córki z matką nie jest najłatwiejszy. Towarzyszą temu zawsze emocje, wzruszenie i refleksje. Relacja ta zmienia się na przestrzeni lat. Inaczej jest w okresie dzieciństwa, nastoletniego życia czy już dorosłości. O tym ze swojej perspektywy opowiedziały zaproszone gościnie do panelu dyskusyjnego.

  • Małgorzata Ewa Kachel ( przedsiębiorczyni i innowatorka z ponad 17-letnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu online) z Córką Barbarą Cegielną
  • Iwona Chojnacka (przedsiębiorca ,z wykształcenia pedagog , biolog , terapeuta dzieci z ADHD , praktyk komunikacji transformującej) z Córką Roksaną Chojnacką
  • Ewelina Miśko-Pawłowska (radca prawny, mediator, szkoleniowiec) z Mamą Julią Miśko

Ilość ciepła, ciekawych spostrzeżeń przerosły oczekiwania organizatorek jak i samych uczestników Wings of Power &Love.

Atrakcje

Organizatorki zaplanowały także wiele różnych atrakcji. Uczestnicy pogoli posłuchać wspaniałego występu wokalnego Roksany Chojanckiej oraz fantastycznej Glorii Obst.

Serce publiczności skradł pokaz mody marki A la Moda Style, pod okiem Małgorzaty Osuch. Na scenie mogliśmy podziwiać najnowsze trendy i projekty na nadchodzący letni sezon.

Już podczas trwania Konferencji wiedziałam, że temat przewodni- to był bardzo dobry wybór. Kobiety od tych najmłodszych do najdojrzalszych – to było niesamowite oglądać wszystkie pokolenia kobiet w jednym miejscu!  Z różnych środowisk, profesji, o różnych poglądach –  świetnie się razem bawiłyśmy. Wszystkie uczestniczki były dla mnie i dla siebie nawzajem inspiracją. Każda o pięknym sercu i ogromnych zasobach, po Konferencji będzie mogła dzielić się wiedzą i tą wyjątkową energią z innymi. Z komentarzy, prywatnych wiadomości i rozmów z uczestniczkami wiemy, że jest ciągła potrzeba tego typu spotkań. W atmosferze miłości, prawdy i wzajemnym szacunku jest miejsce na wewnętrzne transformacje, co przekłada się na upragnione zmiany w kluczowych obszarach życia. Wydarzenie przerosło nasze oczekiwania. Wiele tematów dotknęło naszych serc i to jest najważniejsze, bo wewnętrzne przemiany są trwałe. Tego dnia zostały zawarte nowe znajomości, a może i przyjaźnie na lata. Wdzięczność i radość towarzyszyć będzie mi długo na wspomnienie tego wyjątkowego wydarzenia. Wraz z Marzeną Żuławnik będziemy kontynuować naszą misję. We wrześniu mamy zaplanowane warsztaty, za rok 3 edycję. Temat – to jeszcze tajemnica.” Podsumowała Małgorzata Grucka-Obst.

Natomiast Marzena Żuławnik tak podsumowała II edycje Konferencji „ Ta edycja dedykowana była słowu Miłość. Niesamowite jest to jak wiele Kobiet (i Mężczyźni też) odważyło się na publiczne (ze sceny do mikrofonu) uzewnętrznienie, na odsłonę swoich intymnych przemyśleń, na wyrażanie swoich prawdziwych uczuć, na wypowiedzenie się – być może po raz pierwszy raz w życiu… Usłyszeć drugą osobę – nie tylko co mówi słowami ale co jest wypowiedziane poza słowami, zobaczyć ją – nie tylko zewnętrznie ale jej wewnętrzne piękno, nie oceniać – tylko zrozumieć to wyraz Miłości do człowieka. Jestem wzruszona całym wydarzeniem, intymnością jaka została zbudowana na sali konferencyjnej, wzajemnym zrozumieniem – to jest coś, co nie sposób opisać słowami i przekazać tym osobom, które nie były wtedy z nami. To była przestrzeń dla odważnych ludzi. Dla otwartych. Na Siebie. Na Innych. Na Życie. Na Prawdę. Na Miłość.”

Motywacyjne panele

Podczas sobotniego wydarzenia, uczestniczki mogły posłuchać trzech wyjątkowych prelekcji tematycznych.  Marzenia Żuławnik – neurocoach, certyfikowany Trener Mentalny, Globalny Master NLP, w swoim wystąpieniu ”Uzdrowić dziecięce rany i otworzyć się na spełnione życie”, opowiedziała o etapach dorastania i relacjach miedzy matką a córką.

Natomiast Małgorzata Grucka-Obst– pedagog, Właścicielka klubu biznesowego Alute w Londynie, w swoim wystąpieniu pt. ”Siła wybaczania”  mówiła o tym jak trudno nam czasami zaakceptować niektóre sytuacje i jak umiejętność wybaczania, potrafi oczyścić nasze ciało i umysł.

Beata Baszyńska – Lewczuk,  dyplomowana mediatorka i certyfikowana trenerka VCC, podczas swojej prelekcji ”Moc słowa w relacji”  zwróciła uwagę na budowanie relacji, która opiera się na dwóch stronach, zarówno matki jak i córki.

Organizatorki już zapowiadają kolejną, 3 edycje już wkrótce!

FOT. Ola Lichtarska

Patronat medialny eKobietki

Views: 1

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,