Prezenty ślubne

Prezent ślubny powinien być wyjątkowy i niepowtarzalny! Jeśli, więc postawisz na kopertę z pieniędzmi, z pewnością twój upominek nie wyróżni się na tle pozostałych. Strzałem w dziesiątkę będzie za to prezent w formie przeżycia, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanych i na długo pozostanie w ich pamięci.

Pieniądze w kopercie zdecydowanie należą do najmodniejszych i najpopularniejszych prezentów ślubnych. Oczywiście nowożeńcom przyda się każda złotówka. Trzeba jednak zapewnić im też odrobinę relaksu, na który sami niekoniecznie mogą sobie pozwolić. Podarunek w formie przeżycia rozwiąże, więc ten problem. Niezapomnianych wrażeń z pewnością dostarczy widokowy lot balonem dla dwojga. To romantyczna podróż pełna ogromnych emocji. Malownicze polskie krajobrazy oglądane z lotu ptaka, bajkowe wschody i zachody słońca oraz majestatycznie płynący po niebie ogromny balon to gwarancja niezapomnianej przygody i dobrej zabawy. Z kolei parom, które lubią ekstremalne przeżycia, można podarować… ekstremalny nocleg na wysokości w namiocie zawieszonym na skale. Jest on realizowany w Dolinie Będkowskiej na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Uczestnicy nie muszą posiadać żadnego doświadczenia wspinaczkowego oraz sprzętu. Wystarczy odrobina odwagi i chęć przeżycia czegoś nietuzinkowego! To przygoda, której nigdy nie zapomną! Trud i emocje związane z organizacją ślubu i wesela można natomiast zregenerować podczas sesji floatingu. To wyciszający seans w kapsule wypełnionej wodą z roztworem soli Epsom. Osoby w nim uczestniczące unoszą się na wodzie. Tego rodzaju sesje wpływają odprężająco na ciało i umysł. Podczas seansu panuje cisza, ciemność, na uczestników nie oddziałują żadne dźwięki, światła ani zapachy. To zaledwie kilka propozycji prezentowych dla nowożeńców. Niewątpliwą zaletą jest możliwość dokupienia opcji Bez Endu. Co to oznacza? Fakt, że prezent będzie aktywny przez 365 dni, a niewykorzystany stanie się bezterminową kartą podarunkową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.