Odkryj Zimowe Cuda Jurajskiej Krainy: Pobyty w Hotelu Ostaniec


Zima w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to wyjątkowy czas, kiedy krajobraz zmienia się w bajkową krainę białego puchu. Dla tych, którzy pragną zimowego relaksu, Hotel Ostaniec oferuje niezapomniane atrakcje w najbliższej okolicy.

Miłośników jazdy na nartach zapraszamy do odwiedzenia wyciągów w najbliższej okolicy – stok w Morsku oddalony o zaledwie 1,5 km od hotelu, kolejny warty polecenia to stok w Cisowej (25 km od Hotelu) oraz stok Smoleń (20 km od Hotelu), ze szkółką narciarską dla najmłodszych.

Zima to nie tylko narty – wyjątkowe krajobrazy sprzyjają organizacji kuligu. Ten niekonwencjonalny sposób na podziwianie uroków Jury Krakowsko-Częstochowskiej w zimowej scenerii to godzinna przejażdżka saniami, przebiegająca widokową trasą ukazującą swoistość krajobrazu Jury, jak ostańce skalne oraz elementy dziedzictwa kulturowego regionu — piece wapiennicze, drewniane przydrożne kapliczki, czy źródła krasowe.

Hotel Ostaniec oferuje wiele pakietów dostępnych w okresie zimowym. W ofercie można znaleźć pobyty Bożonarodzeniowe, Międzyświąteczne, Zimowy Relaks oraz pakiet Ferie Zimowe.
Dla rodzin z dziećmi szczególnie polecamy pakiet „Ferie Zimowe”. W ramach pobytu dzieci do 10 roku życia mogą uczestniczyć w tej przygodzie bez dodatkowych opłat! Między 12/01 a 11/02 czekają na Ciebie i Twoją rodzinę noclegi w komfortowych pokojach studio, zapewniających wygodę i spokój oraz śniadania i obiadokolację serwowane z najwyższą starannością, które możecie zjeść w Ogrodzie Zimowym, ciesząc się bliskością krajobrazu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wieczory umili wstęp do Strefy Wellness, gdzie sauna sucha, aromatyczna, łaźnia parowa, jacuzzi oraz strefa relaksu sprawią, że zapomnicie o codziennych troskach. Dodatkowo, z myślą o najmłodszych, w ramach pobytu hotel zapewnia bajkowy pokój zabaw oraz bilety wstępu do jednej wybranej atrakcji w okolicy: interaktywnego Muzeum Stary Młyn lub Manufaktury słodyczy Hokus Pokuss.

Każdy z zimowych pakietów to podróż pełna uroku, spokoju i niezapomnianych chwil. Hotel Ostaniec to nie tylko miejsce na nocleg, to oaza relaksu, kulinarnych doznań i rodzinnej atmosfery.
Dźwięki skrzypiącego śniegu, aromatyczne zapachy kuchni, ciepłe wnętrza i uśmiechy zespołu hotelowego — to wszystko czeka na Was w Hotelu Ostaniec.

Informacje o pobytach w okresie zimowym można znaleźć pod linkiem:
zimowe atrakcje Hotelu Ostaniec
Nr telefonu do hotelu: +48 604 196 148

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Jak zadbać o skórę ust zimą?

Jak zadbać o skórę ust zimą?Smagane wiatrem, narażone na wahania temperatur i przesuszonego powietrza. Dla skóry ust nastał trudny okres. Bez odpowiedniej ochrony, nawet te

Jak się czuć bardziej kobieco

Do tej pory jeszcze nie poruszyła tak ważnego tematu jak „czuć się kobieco”. W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia i różnorodność ról, które pełnimy, mogą