Odkryj Zimowe Cuda Jurajskiej Krainy: Pobyty w Hotelu Ostaniec


Zima w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to wyjątkowy czas, kiedy krajobraz zmienia się w bajkową krainę białego puchu. Dla tych, którzy pragną zimowego relaksu, Hotel Ostaniec oferuje niezapomniane atrakcje w najbliższej okolicy.

Miłośników jazdy na nartach zapraszamy do odwiedzenia wyciągów w najbliższej okolicy – stok w Morsku oddalony o zaledwie 1,5 km od hotelu, kolejny warty polecenia to stok w Cisowej (25 km od Hotelu) oraz stok Smoleń (20 km od Hotelu), ze szkółką narciarską dla najmłodszych.

Zima to nie tylko narty – wyjątkowe krajobrazy sprzyjają organizacji kuligu. Ten niekonwencjonalny sposób na podziwianie uroków Jury Krakowsko-Częstochowskiej w zimowej scenerii to godzinna przejażdżka saniami, przebiegająca widokową trasą ukazującą swoistość krajobrazu Jury, jak ostańce skalne oraz elementy dziedzictwa kulturowego regionu — piece wapiennicze, drewniane przydrożne kapliczki, czy źródła krasowe.

Hotel Ostaniec oferuje wiele pakietów dostępnych w okresie zimowym. W ofercie można znaleźć pobyty Bożonarodzeniowe, Międzyświąteczne, Zimowy Relaks oraz pakiet Ferie Zimowe.
Dla rodzin z dziećmi szczególnie polecamy pakiet „Ferie Zimowe”. W ramach pobytu dzieci do 10 roku życia mogą uczestniczyć w tej przygodzie bez dodatkowych opłat! Między 12/01 a 11/02 czekają na Ciebie i Twoją rodzinę noclegi w komfortowych pokojach studio, zapewniających wygodę i spokój oraz śniadania i obiadokolację serwowane z najwyższą starannością, które możecie zjeść w Ogrodzie Zimowym, ciesząc się bliskością krajobrazu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wieczory umili wstęp do Strefy Wellness, gdzie sauna sucha, aromatyczna, łaźnia parowa, jacuzzi oraz strefa relaksu sprawią, że zapomnicie o codziennych troskach. Dodatkowo, z myślą o najmłodszych, w ramach pobytu hotel zapewnia bajkowy pokój zabaw oraz bilety wstępu do jednej wybranej atrakcji w okolicy: interaktywnego Muzeum Stary Młyn lub Manufaktury słodyczy Hokus Pokuss.

Każdy z zimowych pakietów to podróż pełna uroku, spokoju i niezapomnianych chwil. Hotel Ostaniec to nie tylko miejsce na nocleg, to oaza relaksu, kulinarnych doznań i rodzinnej atmosfery.
Dźwięki skrzypiącego śniegu, aromatyczne zapachy kuchni, ciepłe wnętrza i uśmiechy zespołu hotelowego — to wszystko czeka na Was w Hotelu Ostaniec.

Informacje o pobytach w okresie zimowym można znaleźć pod linkiem:
zimowe atrakcje Hotelu Ostaniec
Nr telefonu do hotelu: +48 604 196 148

Views: 1

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,