Nowoczesne technologie Hi-Tech w medycynie estetycznej

Materiał prasowy

Współczesna medycyna estetyczna to dziedzina, która wykorzystuje nowoczesne technologie, aby pomóc ludziom poprawić ich wygląd zewnętrzny i zwiększyć ich poczucie pewności siebie. W dzisiejszych czasach, technologie te nadal rozwijają się i umożliwiają coraz bardziej bezinwazyjne zabiegi, które pozwalają pacjentom osiągnąć swój zamierzony cel bez potrzeby większych zabiegów chirurgicznych i długiej rekonwalescencji.

Technologia Hi-Tech – co to takiego?

Współczesna kosmetologa jak i medycyna estetyczna rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Coraz częściej zastępuje ona zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. To wysoki poziom zabiegów kosmetologicznych i tych dotyczących medycyny estetycznej. Może modelować sylwetkę, redukować blizny i spowalniać proces starzenia się skóry. Często efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Nierzadko są bezbolesne i bezinwazyjne – co generuje ogromny komfort.

Anna Borowiecka Reha-Med

Współczesny klient jest bardzo świadomy i wymagający. Jednocześnie jest to osoba żyjąca bardzo szybko i aktywnie, która niekoniecznie ma czas na długie i częste wizyty w Klinice. Dlatego idealnym rozwiązaniem są zabiegi z wykorzystaniem aparatury High-Tech, które pozwalają uzyskać satysfakcjonujące efekty upiększające  w bardzo szybkim czasie. Ponadto mogą one działać wielokierunkowo tzn. że wykonując  zabieg z wykorzystaniem np. laseroterapii możemy w jednej procedurze redukować przebarwienia, działając jednocześnie na odmłodzenie skóry. A to się klientowi bardzo podoba. Kosmetologia High-Tech to bardzo szeroki zakres zabiegów zarówno na twarz jak i ciało, dzięki którym możemy pracować  prewencyjnie jaki i redukować skutki upływającego czasu na naszej skórze.”  Mówi Pani Właścicielka i założycielka Kliniki Kosmetologii i Trychologii  Reha – Med w Gorzowie Wielkopolskim. https://rehamedgorzow.pl/

Jakie technologie cieszą się popularnością?

ALMA HARMONY XL PRO

Alma Lasers to światowy lider w rozwiązaniach technologii światła laserowego, fal radiowych i ultradźwięków. Wysoka wydajność została oparta o badania kliniczne, jest jednym z najbardziej skutecznych laserów na świecie. Polecany dla osób które chcą pzbyć się problemów estetycznych i dermatologicznych.  Genialnie poprawia elastyczność skóry, przywracając jej jędrność i elastyczność. Redukuje zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia. Świetnie współpracuje w terapii usuwania blizn.

GENEO

To wyjątkowy zabieg, który umożliwia odzyskanie młodzieńczego wyglądu. Przywraca promienny i naturalny wygląd. Zabieg jest bezpieczny i komfortowy, nie wymaga okresu rekonwalescencji. Wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu tzw. Efekt Bohra. Złuszcza naskórek i tworzy idealne miejsca do wchłaniania niezbędnych składników odżywczych. Pasuje do każdego rodzaju skóry.

ONDA – mikrofale Coolwaves™

Zabieg wygładzenia, wyszczuplenia i ujędrnienia ciała. Redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Pozwala na modelowanie sylwetki całkowicie nieinwazyjnie, szybko i wyjątkowo komfortowo. Technologia oparta na mikrofalach, które napinają zwiotczałą skórę. Zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona przed przegrzaniem, dzięki chłodnej głowicy. Może modelować uda, pośladki, plecy czy ramiona.

Hydradermia

To wyjątkowy program zabiegów anti-aging, skutecznie  zmniejsza skutki upływającego czasu na skórze. Pierwsze widoczne efekty są już po pierwszym zabiegu. Dzięki dynamicznej jonizacji (każda z elektrod masujących przekazuje na zmianę ładunek dodatni i ujemny) można wprowadzić większą ilość składników aktywnych. Zabieg poprawia owal twarzy, jest bezinwazyjnym liftingiem.

Interaject

Łączy w sobie możliwości kilku technologii – fal radiowych, elektroporcji, radiofrekwekwencji igłowej, peelingu kawitacyjnego, plazmy azotowej i sonoforezy. Zabieg przyspiesza i wydłuża działanie substancji jak witaminy, proteiny czy peptydy. Zwiększa ilość włókien kolagenowych i elastyny. Głęboki termolifting, zmarszczki są widocznie zmniejszone, świetny do blefaroplatyki powiek górnych.

Tricho Theraphy 4.0

To ekskluzywne multifunkcyjne narzędzie stworzone do zabiegów trychologicznych. Świetnie sprawdza się w terapii przy problemach z wypadaniem włosów, łópiezu, łuszczycy skóry głowy czy łojotokowego zapalenia skóry głowy.

„ Dzisiejszy pacjent szuka nie tylko skutecznych zabiegów, ale przede wszystkim bezpiecznych dla zdrowia, dlatego też w mojej klinice pracujemy na aparaturze, która posiada certyfikacje medyczną  i badania kliniczne, co czyni zabiegi nie tylko skutecznym ale przede wszystkim bezpiecznym dla zdrowia. Pacjenci pragną poprawić swój wygląd w jak najmniej inwazyjny sposób i tu wiodą prym tzw. zabiegi launchowe, które nie wymagają okresu rekonwalescencji. Szeroki zakres metod daje możliwość wykonania zabiegów liftingujących, regenerujących , odmładzających czy modelujących sylwetkę  bez wyłączenia nas z codziennych czynności.  Zabiegi te są doskonałą alternatywą dla osób chcących zadbać o swój wygląd bez ingerecji chirurgicznej i wykluczania się z codziennych czynności. Mówi Pani Właścicielka i założycielka Kliniki Kosmetologii i Trychologii  Reha – Med w Gorzowie Wielkopolskim.

Warto podkreślić, że współczesne technologie w medycynie estetycznej umożliwiają pacjentom przeprowadzanie zabiegów bezinwazyjnych, bez potrzeby większych operacji i długiego okresu rekonwalescencji. Dzięki temu, medycyna estetyczna staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić swój wygląd zewnętrzny.

Podsumowując, nowoczesne technologie w medycynie estetycznej umożliwiają przeprowadzenie coraz bardziej bezinwazyjnych zabiegów, które pozwalają pacjentom osiągnąć swój zamierzony cel i poprawić ich wygląd zewnętrzny. W tej dziedzinie, kreatywność i innowacja wciąż pozwalają na rozwój wysokiej jakości produktów, które cieszą się coraz większą popularnością wśród pacjentów.

Materiał prasowy

Views: 6

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,