Nowoczesne technologie Hi-Tech w medycynie estetycznej

Materiał prasowy

Współczesna medycyna estetyczna to dziedzina, która wykorzystuje nowoczesne technologie, aby pomóc ludziom poprawić ich wygląd zewnętrzny i zwiększyć ich poczucie pewności siebie. W dzisiejszych czasach, technologie te nadal rozwijają się i umożliwiają coraz bardziej bezinwazyjne zabiegi, które pozwalają pacjentom osiągnąć swój zamierzony cel bez potrzeby większych zabiegów chirurgicznych i długiej rekonwalescencji.

Technologia Hi-Tech – co to takiego?

Współczesna kosmetologa jak i medycyna estetyczna rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Coraz częściej zastępuje ona zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. To wysoki poziom zabiegów kosmetologicznych i tych dotyczących medycyny estetycznej. Może modelować sylwetkę, redukować blizny i spowalniać proces starzenia się skóry. Często efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Nierzadko są bezbolesne i bezinwazyjne – co generuje ogromny komfort.

Anna Borowiecka Reha-Med

Współczesny klient jest bardzo świadomy i wymagający. Jednocześnie jest to osoba żyjąca bardzo szybko i aktywnie, która niekoniecznie ma czas na długie i częste wizyty w Klinice. Dlatego idealnym rozwiązaniem są zabiegi z wykorzystaniem aparatury High-Tech, które pozwalają uzyskać satysfakcjonujące efekty upiększające  w bardzo szybkim czasie. Ponadto mogą one działać wielokierunkowo tzn. że wykonując  zabieg z wykorzystaniem np. laseroterapii możemy w jednej procedurze redukować przebarwienia, działając jednocześnie na odmłodzenie skóry. A to się klientowi bardzo podoba. Kosmetologia High-Tech to bardzo szeroki zakres zabiegów zarówno na twarz jak i ciało, dzięki którym możemy pracować  prewencyjnie jaki i redukować skutki upływającego czasu na naszej skórze.”  Mówi Pani Właścicielka i założycielka Kliniki Kosmetologii i Trychologii  Reha – Med w Gorzowie Wielkopolskim. https://rehamedgorzow.pl/

Jakie technologie cieszą się popularnością?

ALMA HARMONY XL PRO

Alma Lasers to światowy lider w rozwiązaniach technologii światła laserowego, fal radiowych i ultradźwięków. Wysoka wydajność została oparta o badania kliniczne, jest jednym z najbardziej skutecznych laserów na świecie. Polecany dla osób które chcą pzbyć się problemów estetycznych i dermatologicznych.  Genialnie poprawia elastyczność skóry, przywracając jej jędrność i elastyczność. Redukuje zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia. Świetnie współpracuje w terapii usuwania blizn.

GENEO

To wyjątkowy zabieg, który umożliwia odzyskanie młodzieńczego wyglądu. Przywraca promienny i naturalny wygląd. Zabieg jest bezpieczny i komfortowy, nie wymaga okresu rekonwalescencji. Wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu tzw. Efekt Bohra. Złuszcza naskórek i tworzy idealne miejsca do wchłaniania niezbędnych składników odżywczych. Pasuje do każdego rodzaju skóry.

ONDA – mikrofale Coolwaves™

Zabieg wygładzenia, wyszczuplenia i ujędrnienia ciała. Redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Pozwala na modelowanie sylwetki całkowicie nieinwazyjnie, szybko i wyjątkowo komfortowo. Technologia oparta na mikrofalach, które napinają zwiotczałą skórę. Zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona przed przegrzaniem, dzięki chłodnej głowicy. Może modelować uda, pośladki, plecy czy ramiona.

Hydradermia

To wyjątkowy program zabiegów anti-aging, skutecznie  zmniejsza skutki upływającego czasu na skórze. Pierwsze widoczne efekty są już po pierwszym zabiegu. Dzięki dynamicznej jonizacji (każda z elektrod masujących przekazuje na zmianę ładunek dodatni i ujemny) można wprowadzić większą ilość składników aktywnych. Zabieg poprawia owal twarzy, jest bezinwazyjnym liftingiem.

Interaject

Łączy w sobie możliwości kilku technologii – fal radiowych, elektroporcji, radiofrekwekwencji igłowej, peelingu kawitacyjnego, plazmy azotowej i sonoforezy. Zabieg przyspiesza i wydłuża działanie substancji jak witaminy, proteiny czy peptydy. Zwiększa ilość włókien kolagenowych i elastyny. Głęboki termolifting, zmarszczki są widocznie zmniejszone, świetny do blefaroplatyki powiek górnych.

Tricho Theraphy 4.0

To ekskluzywne multifunkcyjne narzędzie stworzone do zabiegów trychologicznych. Świetnie sprawdza się w terapii przy problemach z wypadaniem włosów, łópiezu, łuszczycy skóry głowy czy łojotokowego zapalenia skóry głowy.

„ Dzisiejszy pacjent szuka nie tylko skutecznych zabiegów, ale przede wszystkim bezpiecznych dla zdrowia, dlatego też w mojej klinice pracujemy na aparaturze, która posiada certyfikacje medyczną  i badania kliniczne, co czyni zabiegi nie tylko skutecznym ale przede wszystkim bezpiecznym dla zdrowia. Pacjenci pragną poprawić swój wygląd w jak najmniej inwazyjny sposób i tu wiodą prym tzw. zabiegi launchowe, które nie wymagają okresu rekonwalescencji. Szeroki zakres metod daje możliwość wykonania zabiegów liftingujących, regenerujących , odmładzających czy modelujących sylwetkę  bez wyłączenia nas z codziennych czynności.  Zabiegi te są doskonałą alternatywą dla osób chcących zadbać o swój wygląd bez ingerecji chirurgicznej i wykluczania się z codziennych czynności. Mówi Pani Właścicielka i założycielka Kliniki Kosmetologii i Trychologii  Reha – Med w Gorzowie Wielkopolskim.

Warto podkreślić, że współczesne technologie w medycynie estetycznej umożliwiają pacjentom przeprowadzanie zabiegów bezinwazyjnych, bez potrzeby większych operacji i długiego okresu rekonwalescencji. Dzięki temu, medycyna estetyczna staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić swój wygląd zewnętrzny.

Podsumowując, nowoczesne technologie w medycynie estetycznej umożliwiają przeprowadzenie coraz bardziej bezinwazyjnych zabiegów, które pozwalają pacjentom osiągnąć swój zamierzony cel i poprawić ich wygląd zewnętrzny. W tej dziedzinie, kreatywność i innowacja wciąż pozwalają na rozwój wysokiej jakości produktów, które cieszą się coraz większą popularnością wśród pacjentów.

Materiał prasowy

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

konferencja girlboss

Poszukiwane prelegentki na Konferencję Online GirlBoss!

Biznes online to nie tylko sprzedaż produktów czy usług przez internet. To kompleksowy ekosystem, który obejmuje szeroki zakres działań, od marketingu przez social media, e-commerce, po tworzenie wartościowych treści i budowanie relacji z klientami w przestrzeni wirtualnej. Jest to świat, w którym innowacje i kreatywność są kluczowymi czynnikami sukcesu, a granice między online a offline coraz bardziej się zacierają.

badanie cx

Badania nad Post Purchase Experience w polskim e-commerce – nowy trend, który zmieni oblicze branży

To oczywiste, że w dzisiejszych czasach większość zakupów dokonywana jest przez internet. Koszyki zakupowe zawierają niemal wszystko: od kosmetyków, elektronikę, ubrania, po artykuły chemiczne, a nawet spożywcze. Jest to łatwy i szybki sposób na zaspokojenie potrzeb konsumenckich. Szczególnie czas pandemii mocno ten trend przyśpieszył, a e-sklepy mocno podchwyciły modę na zakupy online. Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy.