Magdalena Pawłowska odebrała statuetkę – Liderka kursów biznesowych online

Za nami uroczysta XIX Gali Polish Businesswomen Awards, organizowana przez Magazyn BusinessWoman&life, która odbyła się w Warszawie. Wydarzenie poprowadził aktor Jacek Borkowski. Po raz kolejny kapituła konkursu przyznała nagrody wyjątkowym  laureatom, wśród których znaleźli się przedsiębiorcy, firmy, instytucje z całej Polski, będące liderami w swoich branżach. Podczas Gali została wręczona także statuetka w kat. Lider kursów biznesowych online dla businesswoman dla Magdaleny Pawłowskiej.

“Dziekuje serdecznie magazynowi BusinessWoman&life, za wyróżnienie mojej działalności i nominacje mnie jako Liderka biznesowych kursów online. Bardzo się cieszę, że moja praca i inspirowanie innych, do tego, że można na swojej pasji, wizji i misji, zmieniać świat i przy tym dobrze zarabiać, spodobała się jury.  Statuetka zagościła już na moim biurku, codziennie mnie motywuje i przypomina mi jak ważna i potrzebna jest moja praca.” Powiedziała Magdalena Pawłowska, zdobywczyni nagrody Liderka kursów biznesowych online.

Kim dla Magdaleny Pawłowskiej jest Kobieta Liderka?

W biznesie, kobiety liderki stały się symbolem postępu i innowacji. Mają one naturalne predyspozycje do podejmowania ryzyka i osiągania sukcesu w różnych dziedzinach. Kobiety liderki czerpią inspiracje z pasji, misji swojej firmy ale też z sukcesów innych osób. Dokonują niesamowitych odkryć i innowacji, są mentorkami i prekursorkami w swojej branży.  Współczesne kobiety liderki działają z odwagą, empatią, zdolnością komunikacji.” powiedziała Magdalena Pawłowska, laureatka XIX Gali Polish Businesswomen Awards. 

Wiele badań opublikowanych w Harvard Business Review koncentruje się na roli kobiet liderów w biznesie. M.in badanie przeprowadzone przez Francesca Gino i Alison Wood Brooks w 2018 roku, kobiety liderki osiągają lepsze wyniki w odniesieniu do związku z przywództwem moralnym, budowaniem relacji i tworzeniem wartości dla organizacji.

Więcej o Magdalenie Pawłowskiej

prekursorka kursów online w Polsce, przedsiębiorczyni, autorka bestsellerowej książki Jedna kampania do wolności (nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 roku w konkursie Economicus) oraz współautorka wraz z Ewą Chodakowską książki Moja Pasja Mój Biznes, prowadząca podcast Marketing MasterClass®, twórczyni Kampanii WOW – największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online.

Na swoim koncie ma wielomilionowe kampanie sprzedażowe. Pomogła setkom osób wydać kursy i zbudować dochodowe biznesy online. Jej podopieczni regularnie osiągają wyniki 100 000 zł w sprzedaży kursów, a wielu przebiło już pierwszy MILION!

Współpracuje z ekspertami, pomagając im w budowaniu biznesów opierających się na sprzedaży e-produktów. Znani autorzy, trenerzy i osobistości ze świata show-businessu korzystają z jej rad, aby zmonetyzować swoją obecność w internecie. 

Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – dr Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager. 

Jej motto: Dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny. Więcej na:

magdalenap.com

Więcej na: 

www.magdalenap.com 

www.fb.com/magdalenamarketing

www.instagram.com/magdalena_pawlowska 

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Jak zadbać o skórę ust zimą?

Jak zadbać o skórę ust zimą?Smagane wiatrem, narażone na wahania temperatur i przesuszonego powietrza. Dla skóry ust nastał trudny okres. Bez odpowiedniej ochrony, nawet te

Jak się czuć bardziej kobieco

Do tej pory jeszcze nie poruszyła tak ważnego tematu jak „czuć się kobieco”. W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia i różnorodność ról, które pełnimy, mogą