Islandia Stopem – inspirująca książka

Czujesz stres, natłok różnych spraw i obowiązków Cię przytłacza? Jesteś chodzącym kłębkiem nerwów? Brakuje Ci motywacji, weny…? Masz wrażenia, że czas ucieka Ci przez palce, że wszystko, co najlepsze już dawno za Tobą? Czy czasami masz ochotę rzucić wszystko i pojechać … na Islandie? Tak na Islandie, wyspę, gdzie możesz podziwiać zorzę polarną na własne oczy.  Chcesz wiedzieć jak to zrobić?

Dlaczego właśnie Islandia?

Biura podróży mają to do siebie, że pokazują konkretne i najpopularniejsze miejsca. Nie ma w tym nic złego oczywiście, ale… Trudno jest poznać dany klimat miejsca, zjeść regionalne potrawy, porozmawiać z okolicznymi mieszkańcami. Ktoś planuje za nas odpoczynek i możliwość zwiedzania i poznawania danej kultury. Samodzielna wyprawa otwiera nasz umysł, otwiera nasze życie na nowe niespotykane dotąd uczucia.

Podróż po Islandii wzbudza we mnie jednocześnie zachwyt i olbrzymią pokorę wobec natury przypominając jak człowiek jest maleńki wobec jej siły i możliwości” Mówi podróżniczka, coach finansowy Anna Stepień-Kraska.

Od dawna wiadomo, że podróże kształtują nie tylko nasze życie, ale i wspierają nasz rozwój. Islandia jest na tyle mała, że odległości między różnymi miejscami nie sprawią nikomu problemu. Wyspa jest jedną z najbezpieczniejszych na świecie. Powietrze jest niesamowicie czyste i orzeźwiające.

Dziennik z podróży na Islandie

Jeśli już poczułeś czy poczułaś zaciekawienie tematem wycieczki na Islandie, to koniecznie musisz przeczytać dziennik z podróży „Islandia Stopem” Anny Stępień – Kraski. Anna jest coachem finansowym, przedsiębiorczynią, inwestorką, szkoleniowcem. Uwielbia podróże, postanowiła wyruszyć na niecodzienną wyprawę na jedną z najdalej umiejscowionych wysp na naszym globie. Z plecakiem, planem, który w trakcie zmienił swoje tory. Udokumentowała swoją wyprawę w formie dziennika, bardzo osobistego, ze swoimi przemyśleniami, wskazówkami i radami.

„Islandia Stopem powstała kilka lat od pierwszej wyprawy i kilka wypraw po Islandii później. Nie jest tylko pamiętnikiem, relacją z wyprawy. Dla mnie była przede wszystkim krokiem poza moje dotychczasowe przekonania i otworzyła przede mną zupełnie inne możliwości.” Mówi podróżniczka, coach finansowy Anna Stepień-Kraska.

To nie jest typowa wycieczka i nocleg w hotelu, posiłek w restauracji. To wskazówki dla osób, które mogą spać gdziekolwiek, jeść cokolwiek i myć się gdziekolwiek. To chwila zatrzymania się, zaczerpnięcia inspiracji z surowej natury, niezwykłych krajobrazów wyspy lodu i ognia. Na własnej skórze Anna (Asanka) postanowiła sprawdzić gościnność Islandczyków, podziwiać piękno wodospadów, zobaczyć na żywo maskonury, pieszo przeprawiać się przez rzekę czy zjeść sfermentowane mięso rekina!

Zainspiruj się!

Książka do kupienia: https://www.asanka.pl/produkt/islandia-stopem/

Materiał partnera

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

konferencja girlboss

Poszukiwane prelegentki na Konferencję Online GirlBoss!

Biznes online to nie tylko sprzedaż produktów czy usług przez internet. To kompleksowy ekosystem, który obejmuje szeroki zakres działań, od marketingu przez social media, e-commerce, po tworzenie wartościowych treści i budowanie relacji z klientami w przestrzeni wirtualnej. Jest to świat, w którym innowacje i kreatywność są kluczowymi czynnikami sukcesu, a granice między online a offline coraz bardziej się zacierają.

badanie cx

Badania nad Post Purchase Experience w polskim e-commerce – nowy trend, który zmieni oblicze branży

To oczywiste, że w dzisiejszych czasach większość zakupów dokonywana jest przez internet. Koszyki zakupowe zawierają niemal wszystko: od kosmetyków, elektronikę, ubrania, po artykuły chemiczne, a nawet spożywcze. Jest to łatwy i szybki sposób na zaspokojenie potrzeb konsumenckich. Szczególnie czas pandemii mocno ten trend przyśpieszył, a e-sklepy mocno podchwyciły modę na zakupy online. Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy.