Horoskop na luty 2022

BARAN Aura miesiąca lutego nastawi cię pozytywnie do świata. Zajęte Barany będą starały się skupić swoją uwagę na potrzebach partnera, a nie tylko swoich własnych. W czasie Walentynek zorganizujesz coś naprawdę miłego i romantycznego. Osoby spod tego znaku szukające miłości powinny zwrócić uwagę na swoje wymagania czy nie są one zbyt wysokie do realnej rzeczywistości.

Sfera zawodowa będzie szła Wam bardzo pomyślnie. Pojawi się sporo okazji do wymiany doświadczeń i rad. W sprawach finansowych niestety nie możesz liczyć na większe pieniądze niż dotychczas udało ci się zarobić.

BYK Lutowa aura zachęci cię do podejmowania różnych działań. W pracy musicie jednak liczyć się z trudną postawą szefa, która będzie oschła i wymagająca. To oczywiście nieraz skłoni was ku myślą o zmianie pracy.

Zajęte Byki będą mało rozmowne, chociaż partner za wszelką cenę będzie próbował podjąć z nimi konwersację. Wolne zaś mają szansę poznać kogoś w podróży, w którą niespodziewanie się wybiorą.

BLIŹNIĘTA W tym miesiącu może wiele się wydarzyć. Zajęte Bliźnięta nie będą w stanie zrozumieć, co stało się z ich relacją, skąd wziął się brak wzajemnego zrozumienia i wszelkie próby pokonania problemu spełzną na niczym. Wolne osoby spod tego znaku powinny uważać, by nie powtarzać błędów przeszłości.

W sprawach zawodowych, jeśli pragniesz zbić się wyżej, chwal się tym tego czego dokonałeś. Uważaj jednak na kogoś, kto będzie działał przeciwko tobie. W finansach nie wydawaj lekkomyślnie pieniędzy.

RAK Aura tego miesiąca przyniesie przede wszystkim skupienie się na pracy. Będziecie musiały zastanowić się, co zrobić ze swoją karierą dalej, bo ona od jakiegoś czasu stoi w miejscu i nie przynosi już większych możliwości. W sprawach finansowych będziecie musiały uregulować jakieś zaległe zobowiązania, które mocno nadszarpną wasz budżet.

Zajęte Raki będą bardzo niecierpliwe oraz trudno im będzie zrozumieć postępowanie partnera. Jednak do Walentynek jeszcze będę starał się być miłe, to tuż po nich staną się bardziej złośliwe i uszczypliwe. Wolne osoby spod tego znaku będą starały zdobyć się czyjeś serca, ale ktoś skutecznie będzie im w tym przeszkadzał.

LEW Czeka was miesiąc pełen wrażeń. Zajęte Lwy znajdą się w bardzo trudnej sytuacji. Być może będzie musiały pilnować wierności partnera albo swojej własnej i trudno będzie rozwiązać ten problem przed końcem miesiąca. Wolne osoby spod tego znaku mogą liczyć na udane życie towarzyskie i niekończące się flirty.

Sprawy zawodowe przyniosą nowe znajomości, które zapowiadają sporą ilość rozmów o wspólnych zamierzeniach. Pieniądze tego miesiąca nie przyniosą większych zmian. Lepiej mieć kontrolę nad wydatkami.

PANNA W tym miesiącu rzucicie się na głęboką wodę. W Sferze zawodowej podejmiecie się nowych wyzwań, które zaproponuje wam szef, nie biorąc zupełnie pod uwagę braku kompetencji na tym polu. Finanse tego miesiąca nie przyniosą wzrostu, dlatego niż nie wydawajcie wszystkiego na własne luksusowe potrzeby.

Zajęte Panny będą starały pogodzić się ze swoim partnerem, jeśli ten był na nich obrażony. Niestety tylko w walentynki możecie spotkać się z odwzajemnionym uśmiechem. Wolne zaś powinny bardziej otworzyć się na nowe znajomości i nie czekać, aż książę na białym koniu zjawi się sam.

WAGA Lutowa aura przyniesie spory przypływ energii. Zajęte Wagi będą starały się sprawić partnerowi wiele przyjemności i pokazać, że jest on dla nich najważniejszy. Mogą mieć jednak problem z własną zaborczością i dominacją! Wolne osoby spod tego znaku wpadną na doskonały plan, jak zdobyć czyjeś serce.

W sprawach zawodowych czeka was sporo dyskusji. Uważajcie jednak na swoje wypowiedzi, bo swoją opinię możecie zrobić komuś przykrość bądź, co gorsza zdobyć wroga. Finanse tego miesiąca nie ulegną większym zmianom.

SKORPION W tym miesiącu wiele będzie się działo. Zajęte Skorpiony będą bardzo ciekawskie i za wszelką cenę będą starały się poznać najgłębsze sekrety partnera. Gdy partner je wyzna, to już konflikcie pod koniec miesiąca wykorzystają je przeciw niemu. Wolne osoby spod tego znaku powinny obniżyć swoje wymagania.

Sfera zawodowa wróży możliwość podjęcia dodatkowych działań zawodowych pod warunkiem, że sami poczynicie kroki w tym kierunku. W sprawach finansowych bądź bardziej czujny i pilnuj swoich pieniędzy, a uda się uniknąć kłopotów.

STRZELEC Aktualny miesiąc zachęci was do skupienia się na sprawach finansowych. To dobry moment, żeby zrobić porządki w budżecie. W sprawach zawodowych nie bądźcie przesadnie ambitne, bo nie za dużo wam się będzie chciało podejmować działań.

Zajęte Strzelce będą stale dążyły do bywania poza domem, co oczywiście skończy się niejedną awanturą, nawet w walentynki zabraknie cię w domu. Wolne osobnik spod tego znaku mają szansę na przygodę miłosną, ale nie miłość.

KOZIOROŻEC Początek miesiąca przyniesie wyrozumiałość w Waszych sercach. Zajęte Koziorożce staną się bardziej delikatne i przestaną robić awanturę z byle powodu. W dniu zakochanych zaskoczysz partnera miłym prezentem. Wolne osoby spod tego znaku będą starały się zbliżyć do kogoś, kto kiedyś był już w ich życiu.

W sprawach zawodowych możecie liczyć na udany czas, pod warunkiem, że nie będzie robić wszystkiego w szybkim czasie, tylko spokojnie zaplanujecie to, co macie do zrobienia. W finansach na horyzoncie zmian nie widać, a na dodatek trzeba będzie poświęcić swoje oszczędności na jakieś nieplanowane wydatki.

WODNIK W tym miesiącu popatrzycie na swoje sprawy z większym optymizmem. Zajęte Wodniki będą dobrym nastroju, a tym samym staną się bardziej troskliwe i chętne do pomocy. Wolne zaś powinny uważać, żeby ktoś nie wykorzystał ich tęsknoty za byciem w związku.

W sprawach zawodowych czas sprzyjał będzie rozpoczynaniu nowych projektów. Warto rozmawiać, tworzyć i być na czasie. Sfera finansowa może wykazywać niepokój spowodowany brakiem wzrostu.

RYBY Lutowa aura pobudzi was do działania. Zajęte Ryby będą bardziej interesować się sprawami partnera, a nawet próbować rozwiązać jego problemy oferując stosowną pomoc. Wolne osoby spod tego znaku zanim zdecydują się na pierwszą randkę powinny wysłuchać propozycji, by potem nie być zaskoczonym.

W sprawach zawodowych będzie musiały zmierzyć się koniecznością stworzenia nowych projektów, nowych działań, które przyniosą wam dodatkowe możliwości. W finansach poradzisz sobie z wydatkami na czas.

Tarocistka Bell tel.  708 577 502 kod 5
(3,69zł/min)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.