Horoskop – Marzec 2023

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Zaciśnij zęby i przeczekaj jeszcze półtora miesiąca. Wiosna okaże się szczęśliwsza, niż te zimne, trudne miesiące. Dla niecierpliwego i szybkiego w działaniu barana może być to problematyczne, jednakże nie jest to dla niego/niej sprzyjający okres czasu.  Surowy dla samego siebie,  musisz nauczyć się akceptować swoje emocje. Smutek nie jest formą przegranej czy porażki. Pozwól sobie baranku na odrobinę użalania się nad sobą 🙂

W marcu spotkają Cię różne sytuacje losowe, które po prostu trzeba zaakceptować. Niestety, człowiek nie jest do końca Panem swojego losu.

 

 

Karta tarota dla Barana na miesiąc marzec: Sprawiedliwość

 

Zrównoważ swoje emocję wobec myśli. Przemyśl swoją sytuację ‘’ na zimno’’ I spróbuj stworzyć plan działania. Spójrz na swojego partnera obiektywnie.

 

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Byki oczywiście słyną z ‘’byczenia się’’. Jak mało który znak doceniają siedzenie w ciepłym domku, z herbatką i smacznym posiłkiem. Te miłe chwile może im popsuć natarczywe myśli o  przeszłości. Z jakiegoś powodu coś się zakończyło, nie możesz pozwolić, by analiza tego zatarła Ci wizję przyszłości. Ogarnie Cię nostalgia.

Nic się nie zmieni, jeżeli sami się nie ruszycie. Zdecyduj wreszcie byku, czego naprawdę chcesz i czy jesteś gotów porzucić swoją stabilizację na rzecz nadchodzących zmian?

 

 

Karta tarota na miesiąc marzec : Umiarkowanie

 

Masz swoje zasady, byku. Jednakże prawda leży zawsze po środku. Dostrzeż to, że inni ludzie mają swoje racje. W tym co będziesz czynił w marcu zawsze zachowuj umiar.

 

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Czasem szukasz tego co jest przed Tobą. Ambitne bliźnięta, powinny się  w tym miesiącu zając  głównie sobą. Przestać patrzeć na to co odległe oraz wzniosłe, a ‘’uziemić się ’’ koncentrując na tym co jest tu i teraz. Przyjrzyj się temu, co już posiadasz. Bliźniak w związku winien dostrzec, że partner wcale nie jest taki zły. Single mogą spojrzeć przychylnym wzrokiem  na swoich adoratorów. Skontroluj swoje emocje, nim to one przejmą nad Tobą władzę.

 

Karta tarota na miesiąc marzec : Rycerz kielichów

 

Małe, niewinne flirty to nic złego, pod warunkiem, iż nie krzywdzi się innych osób. Nie rób nikomu fałszywej nadziei. Ileż to razy Twoje własne słowa wymknęły Ci się spod kontroli?

 

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Możesz mieć wrażenie, że dotknęła Cię bezwzględność losu. Nie masz nad wszystkim kontroli. Na szczęście, człowiek potrafi się do wielu rzeczy przyzwyczaić. Tobie, raku, może przychodzić to z trudem, ale musisz to zrobić, by zaznać spokoju. Zrozum również, że nie każdy postrzega miłość tak samo jak Ty. Dlaczego tak kurczowo chcesz trzymać innych? Nic nie jest nam dane na zawsze.

 

Karta tarota na miesiąc marzec: Świat

 

Wyjdź czasem ze swojej skorupy. Otwórz się i pozwól się poznać. Masz przecież tyle skrywanych talentów. Naucz się również akceptować inność.

 

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

 

 

Waleczne lwy mogą czuć się podirytowane tym, iż nie widzą zakończenia pewnych, ciągnących się spraw. Wytrwałości, jeszcze trochę to potrwa. Nie pozwól, by Twój wewnętrzny ogień przygasł. Nie załamuj się i głowa do góry 🙂 Nie jesteś taki słaby/ słaba, choć tak możesz o sobie myśleć. Staraj się dopiąć sprawy do końca, bo będą Cię prześladować i rzucać cień na Twoje relacje.

 

 

Karta tarota na miesiąc marzec: 6 kijów

 

Afirmuj swoje życie. Myśl o sobie jako o królu/królowej. Dbaj więc o siebie, zdobywaj nieznane, idź do przodu. Pozytywne nastawienie pomoże Ci w tym

 

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Nie bierzesz na siebie za dużo? Może w marcu warto trochę odpuścić, odpocząć w biegu? Proszenie kogoś o pomoc nie jest w żaden sposób uwłaszczające. Ciężko stworzyć dobrą relację, kiedy Ty zawsze wiesz lepiej. Pozwól partnerowi zabrać głos. Naucz się relaksować z kubkiem ciepłej kawy, nie myśląc nad tym, ile masz jeszcze do zrobienia. Nie traktuj życia jak wyścigu.

 

Karta tarota na miesiąc marzec : Wisielec

 

Spójrz na to, co jest w Tobie. Uciekasz w pracę,  w obowiązki, które wykonujesz perfekcyjnie. Jednakże, gdzie w tym wszystkim jesteś Ty sam/sama? Odnajdź siebie i przestań ignorować swoje potrzeby.

 

 

Waga (23 września – 22 października)

Wago, zaniedbałaś wiele spraw, które teraz zaczną powracać. Konsekwencje wcześniejszych wyborów mogą Ci trochę przerastać. Bywasz zbyt delikatny/ delikatna i zbyt często stosujesz dyplomację. Jednak spokojnie: nie jesteś sam/sama. Są wokół Ciebie lojalni ludzie. To oni pomogą Ci uporać się z zarzutami skierowanymi przeciw Tobie. Ludzie mogą wyczuwać Twoją bezbronność. Ćwicz w marcu pewność siebie.

 

Karta tarota na miesiąc marzec: 6 denarów

 

Zachowaj równowagę między dawaniem a braniem. Przyjrzyj się swoim relacjom. Czy nie dochodzi tu do wzajemnego wykorzystywania, czy wręcz przedmiotowego traktowania? Dawaj z siebie wiele, ale mądrze i tylko osobom, które na to zasługują. Spodziewaj się prezentów 🙂

 

Skorpion (23 października – 21 listopada)

 

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Marzec upłynie względnie spokojnie, lecz  przygotuj się na kolejne miesiące. Zdecyduj tylko czy do  odrodzenia, czy do … destrukcji. Skorpion zawsze był znakiem skrajności. Nigdy nie widział nic pośrodku. Miłość, bądź nienawiść. Walka, bądź pokój. Czasem ta ambiwalencja uczuć może prowadzić  do frustracji. Zmierz się z tym, nie uciekaj w nałogi. Jeżeli sam/sama się nie zdecydujesz, to los Cię do tego zmusi. Wyjdź ze swoich podziemi i spójrz jaki ten świat potrafi być piękny.

Karta tarota na miesiąc marzec: 9 mieczy

 

To wszystko dzieje się tylko w Twojej głowie. Powtarzaj to sobie, gdy będą prześladowały Cię koszmary. Masz moc, by odgonić wszelkie straszydła od siebie. Za każdym razem, gdy najdzie Cię zła myśl, oddaj się swoim pasjom. Twoją siłą jest znajomość działania ludzkiej psychiki.

 

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

To będzie dobry rok. Poczekaj tylko na nadejście cieplejszych miesięcy. W marcu skoncentruj się na pracy oraz budowaniu zdrowych relacji. Zadbaj też o swoje finanse, postaraj się odłożyć coś  na ”czarną godzinę”. W przypływach szczęścia nie pozwól, by poniosła Cię pewność siebie. Pamiętaj, że fortuna kołem się toczy.  Możesz myśleć o sobie jako o samowystarczalnym/ samowystarczalnej, przez co będziesz ranić ludzi wokół. Ty ich potrzebujesz. Impulsywność, słowa wypowiedziane w gniewie mogą zranić najbardziej Ciebie samego/ samą.

 

Karta tarota na miesiąc marzec: Eremita

 

Pamiętaj, kim jesteś. Wycisz się, czerp ze swojej wewnętrznej mądrości. Stwórz z tego swoją broń. Wiesz swoje, nikt nie wmówi Ci, że jest inaczej. Podchodź jednak do tego w sposób mądry. Nie bądź agresywny czy zuchwały w swoim zachowaniu. Zrozum również, że nie zawsze masz rację.

 

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

 

Saturn wynagradza w inny sposób niż Jowisz. Bez fanfarów, oklasków i błysku fleszy. Twój sukces jest cichy, wręcz niezauważalny, lecz trwały. Musisz nauczyć się cieszyć swoimi osiągnięciami nie bagatelizować ich. Postaraj się być wobec bliskich nieco cieplejszy. Czasem może im wadzić Twoja szorstka natura. Jesteś zbyt wymagający/ wymagająca względem siebie, a swoje frustracje przelewać na innych. Wiele Cię spotkało, niektórych sytuacji nie da się zapomnieć. Jednak musisz żyć dalej.

 

Karta tarota na miesiąc marzec: 3 kije

 

Rozwój zawsze niesie ze sobą ból. Ty wiesz o tym doskonale. Przygotuj się do skoku. Pozwól sobie w tym na spontaniczność. Czasem trzeba kuć żelazo, póki gorące. Choć bywa to sprzeczne z Twoją naturą 🙂

 

 

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

 

 

Budzi się w Tobie wojownicza natura. Chciałbyś/ chciałabyś powrotu do tego co już było. Wydaje Ci się, że to było lepsze. Czy aby na pewno? Jesteś w ciężkiej sytuacji, to zrozumiałe, że chcesz z niej wyjść. Jednakże pogódź się ze stratą. To już minęło. Nowość może być jeszcze lepsza. Od kiedy to boisz się zmian? Rewolucja to Twój żywioł. Zerwij z tym co Cię dotychczas wstrzymywało. Jednak  w stosunku do bliskich osób  bądź delikatny/delikatna.

 

Karta tarota na miesiąc marzec : Rydwan

Rusz przed siebie, jednak w zgodzie z samym/ samą sobą. Nie pozwól, by serce ciągnęło Cię w jedną stronę, a rozum w drugą. Stwórz sam z sobą jedność, a i świat wyda Ci się bardziej ułożony. Śmiało sięgaj po marzenia

 

Ryby (19 lutego – 20 marca)

 

 

Jowisz sprzyja rybkom. W teorii czeka je dużo szczęścia. W praktyce:  z melancholijnymi rybkami różnie bywa. Same mogą doszukiwać się problemów i zmartwień. Jakby w głębi siebie nie wierzyły, że coś dobrego może je spotkać. Pytanie tylko: po co tak czynić? Doceń spokój, a zrobi Ci się lżej na duszy. Samotne rybki mają szansę znaleźć partnera. Osoby w związku mają szanse na ustabilizowanie swojego szczęścia. O ile same tego nie przekreślą

 

 

Karta tarota na miesiąc marzec : Wisielec

 

To dobry okres czasu na wizualizację czy afirmację. Odczujesz przypływ weny twórczej. Nie chowaj jednak swoich dzieł do szuflady, dziel się nimi z innymi np. Na wieczorku poetyckim. Uważaj tylko na alkohol 🙂 Używki nie wspomagają Twojej twórczości, lecz ją mocno ograniczają.

adres filmu https://tajemnicemagii.pl/wp-content/uploads/2021/08/astrolog.mp4?_=1

Wróżka Arkana www.tajemnicemagii.pl

Tel. 708 588 642 Kod 30 (3.69zł)
koszt 3,69 zł z VAT/min

 

Udostępnij

Facebook
Być może zainteresują Cię...
Warto przeczytać

Najbardziej popularne

Recenzja soli do kąpieli Błogo

Niedawno miałam przyjemność wypróbować Lawendową Sól do Kąpieli firmy Błogo i jestem absolutnie zachwycona tym produktem. Uważam, że jest to sól, którą warto polecić każdemu,