Eco Fashion Walk to pokaz mody, który powstał po to, aby pobudzić wyobraźnie i pokazać, że tkanin z drugiej ręki może powstać coś niesamowitego.

Ubrania zostały stworzone przez czwórkę studentów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, którzy w ramach licencjatu organizują wydarzenie we Wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry. Już 9 lipca o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich, których interesuje nie tylko moda, ale również troska o środowisko.

Organizatorzy Eco Fashion Walk i zarazem projektanci

W skład kolekcji wchodzi osiem kreacji. Każda z nich jest inna i niepowtarzalna, ponieważ zostały stworzone przez czterech projektantów. To co łączy je ze sobą, to pochodzenie materiałów z drugiego obiegu.

Dariusz Szott i Julia Szerszeń przygotowali sukienki w letnich, pastelowych kolorach, które nadają lekkości i wprowadzają świeżość. Materiały wykorzystane do ich stworzenia pochodzą ze stocków, czyli ścinków i resztek tkanin.

Maria Michalska postawiła na bufiaste rękawy i kolor „baby blue”, najmodniejszy w tym sezonie. Druga jej kreacja to nigdy nie wychodzący z mody czarny garnitur damski.

Weronika Baran przy tworzeniu swoich niezwykle zdobniczych kreacji zwracała uwagę przede wszystkim, żeby były tak uszyte, aby użytkownik mógł się nimi cieszyć prze wiele lat.

O makijaże modelek zadbała ostatnia z organizatorów, Aurelia Górniak od lat zajmująca się profesjonalnym wizażem. Tego wieczoru zaprezentuje delikatność makijażu letniego połączoną z mocnym glow.

Eco Fashion Walk to możliwość poruszenia tematów ekologii nie tylko związanych z modą.

Dlatego właśnie goście będą mieli okazję wysłuchać prelekcji dyrektora fabryki pojemników jednorazowych. Opowie on o tym jak współczesna fabryka może ograniczać produkcje odpadów i zanieczyszczanie środowiska.

Na dobre zakończenie

Ostatnim elementem wieczoru będzie koncert młodej wokalistki Gabrieli Wolskiej, którego goście będą mogli posłuchać racząc się przysmakami przygotowanymi specjalnie na tę okazję przez Pinchos Wrocław oraz Lody w Rożku

Patroni medialni

Feszyn.com; ikmag.pl; eKobietki.pl; szczyptaluksusu.pl; womanintheworld.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.