Co podarować dziadkom w dniu ich święta?

Dzień Babci i Dzień dziadka to z pewnością ważne święto. Co roku zastanawiasz się jaki podarunek od wnuków będzie idealny? Musisz pamiętać, że najlepszy prezent to taki, który jest podarowany od serca, wtedy zawsze będzie podarunkiem idealnym. Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji jak uszczęśliwić babcię i dziadka.

Dopasuj prezent do wieku dziecka

Najwięcej przyjemności nie sprawiają drogie upominki, ale proste życzenia ze szczerym uśmiechem wnuka. Jeśli dziecko jest małe, możesz wspólnie z nim wykonać uroczą laurkę, obrazek przedstawiający dziecko razem z babcią i dziadkiem czy odbicie rączki lub stopy z dopisanymi życzeniami i datą. Dobrym pomysłem będzie także samodzielne wykonanie figurek z podobizną dziadków z masy solnej. Takie pamiątki trafiają prosto w serce.

Babcia lubi kosmetyki a dziadek ceni swoje zdrowie?

Pamiętaj, że dzieci same nie zarabiają. Z tego powodu warto postawić na drobne prezenty. Babci możemy podarować ulubiony perfum bądź krem, a dla dziadka ciekawym rozwiązaniem będzie zestaw witamin czy dobrych miodów z naturalnej pasieki.

Ruch to zdrowie

Dobrym pomysłem na prezent dla obojga może być karnet na basen, do SPA, łaźni solankowej czy po prostu wybranie się na rodzinną wycieczkę w góry czy do parku. Emocje będą niezapomniane.

Prezent ze sklepu

Jeśli postawisz na zakup prezentu w sklepie musi być on przemyślany. Jeśli wiesz, że dziadkowie potrzebują nowych poduszek czy ręczników możesz je kupić i dodatkowo wyszyć na nich ich imiona bądź życzenia. Pamiątka z takim napisem zawsze im przypomni o miłych chwilach spędzonych z wnukiem.

Zachowaj chwile

Macie dużo wspólnych zdjęć, ale większość z nich znajduje się w twoim smartfonie? To dobry czas aby je wywołać i stworzyć piękny album z dedykacją. Jakikolwiek prezent wybierzesz, z pewnością zadowoli wszystkie babcie i dziadków.

Pamiętaj jednak, że najważniejszym z nich jest miłość i poświęcony czas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.